Skorzystaj z naszej oferty lożowej! Twoja przepustka do świata wyjątkowych wrażeń - dowiedz się więcej
search-svgrepo-com (2)
search-svgrepo-com (2)
search-svgrepo-com (2)

10 sierpnia, 2020

Spróbuj nowości na darmowych zajęciach sportowych!

[vc_row][vc_column width="1/1"][vc_column_text]

Połowa wakacji już za nami. Po miesiącu czasu większość osób jest już wypoczęta, a może nawet trochę znudzona. Warto porobić coś ciekawego, spróbować nowości. Rozwiązanie czeka tuż za rogiem – projekt Summer Arena!

W Arenie jest co robić! W każdy letni weekend angażujemy szereg ciekawych instytucji z naszego miasta, żeby pokazać, że Gliwice nie są nudne! - mówi Łukasz Buszman, manager ds. Promocji Areny Gliwice. Udało nam się to zrobić, odwiedza nas sporo gości. Z tego względu, a także mając na uwadze bezpieczeństwo sanitarne, prowadzimy zapisy na weekendowe aktywności - dodaje Buszman.

Środek lata to czas, kiedy powinniśmy maksymalnie wykorzystywać uroki pięknej pogody. Dodatkowo wakacje to pora sprzyjająca sportowej przygodzie! Nie trzeba daleko jechać, by wypróbować czegoś nowego. Spróbuj swoich sił podczas darmowych zajęć w plenerze z Areną Gliwice!

Co tydzień coś innego

Wybór odpowiedniego rodzaju treningu nie jest łatwy: obwodowy, cardio, interwałowy... Ilość nazw może przyprawić o mały zawrót głowy, a to czy przypadnie do gustu, okazuje się dopiero w jego trakcie lub tuż po.

Podczas Summer Areny proponujemy bezpłatne zajęcia fitness prowadzone przez profesjonalnych trenerów, m.in. z gliwickiej siłowni Stary Hangar.

Można się wyciszyć dzięki zajęciom jogi czy pilatesu. Bardziej aktywne osoby również znajdą coś dla siebie jak boot camp czy fitness na trampolinach.

Proponowane ćwiczenia podczas Summer Areny mają ciekawą formę, dobierane są nie tylko pod kątem spalenia dużej ilości kalorii, ale również wydzielania endorfin, hormonów odpowiadających za lepsze samopoczucie i uczucie przyjemności.

Ciekawe materiały związane z wydarzeniem oraz formularze zgłoszeniowe są dostępne na Facebooku --> KLIKNIJ TUTAJ.[/vc_column_text][vc_single_image media="92248" media_width_percent="100"][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width="1/1"][vc_single_image media="92244" media_width_percent="100"][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width="1/1"][vc_single_image media="92246" media_width_percent="100"][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width="1/1"][/vc_column][/vc_row]

facebook-square-svgrepo-com
instagram-svgrepo-com
linkedin-svgrepo-com
twitter-square-svgrepo-com (1)
play-square-svgrepo-com
Przeżyj emocje sportowe i koncertowe, będąc częścią ważnej zmiany dla środowiska.
Niezwykła przestrzeń przeznaczona do organizacji imprez sportowych oraz koncertów.
Arena pełna możliwości. Z nami pomysły zmienisz w rzeczywistość.

4,7

+ 10 199 opinii
Google

Spróbuj nowości na darmowych zajęciach sportowych!
Wybierając - akceptuję - wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, pikseli, znaczników i podobnych technologii. Umożliwiają one nam śledzenie Twojej aktywności, dzięki czemu możemy udoskonalać działanie strony. Wykorzystujemy je na potrzeby wykonywania anonimowych statystyk oraz w celach marketingowych.
Polityka prywatności