SMAKUJ I ODKRYWAJ

GASTRONOMIA
W PREZERO ARENIE GLIWICE

Podczas wizyty w PreZero Arenie Gliwice zapraszamy do naszych 14 kiosków gastronomicznych zlokalizowanych w holu głównym na poziomie 1, poziomie 3 oraz w holu Małej Areny.

Większa część ofert gastronomicznej została przygotowana we współpracy z Adamem Borowiczem – prowadzącym znany program „To je Borowicz. Podróże ze smakiem”. Adam Borowicz pochodzi z Rudy Śląskiej, jest kucharzem pełnym pasji, miłośnikiem dobrego mięsa i ambasadorem marki i produktów Madej Wróbel. Madej Wróbel to marka z ponad 30-letnią tradycją produkcji wyrobów wędliniarskich z samego serca Śląska.

Oryginalna swieżo upieczona Kiełbasa Ślōnsko ze Śląska w bułce lub przygotowana w Kiełboburgerze zawiera aż 90% mięsa wieprzowego, fest przyprawionego mieszanką z gorczycą i grubo mielonym pieprzem. Każdy – czy to chop, czy dziołcha, frelka czy karlus, a może nawet i bajtel – doceni richtig Ślōnskie, fest doprawione i fest uwarzone na fojerze wyndliny od Madej Wróbel. Bo jedzenie u nas ma sprawiać przyjemność i łączyć ludzi.

Poza tym w naszych punktach odkryjesz soczysty smak wołowiny w burgerach, najwyższą jakość rzemieślniczych zapiekanek, klasyczne hot dogi oraz oryginalne belgijskie frytki. Nie zapominając o ofercie wegetariańskiej zapraszamy do kiosku nr 6 w holu A na doskonałe burgery z grillowanym kotletem warzywnym.

Nasza oferta to również możliwość zakupu typowych przekąsek, słodyczy i domowych ciastW kioskach i punktach oferujemy szeroką gamę napojów bezalkoholowych zimnych oraz piwa Tyskie w wersji alkoholowej i bezalkoholowej.

Nie zapominając o smakoszach kawy, oferujemy kawy espresso, americano, latte i cappuccino w oparciu o wyselekcjonowane wysokiej jakości ziarno dostarczane przez Harvest – gliwicką kraftową palarnie kawy.   

Korzystając z oferty zakupu piwa otrzymasz od nas eko kubek kaucyjny w cenie 10 zł, który będziesz mógł wymienić na nowy przy kolejnym zakupie, zwrócić lub zabrać do domu.

ODPOWIEDZIALNA KONSUMPCJA

RAZEM TWORZYMY PRZYSZŁOŚĆ, TOO GOOD TO GO

Marnowanie żywności to poważny problem, z którym postanowiliśmy walczyć ramię w ramię z Too Good To Go. Jako pierwszy obiekt tego typu w Polsce, dążymy do minimalizacji strat i promowania odpowiedzialnej konsumpcji. Dzięki współpracy niesprzedane przysmaki z naszych kiosków gastronomicznych oraz cateringu oferowanego podczas wydarzeń nie trafiają do kosza. Zamiast tego, zamieniają się w atrakcyjne paczki-niespodzianki, które można zamówić za pośrednictwem aplikacji. To idealna okazja, by cieszyć się pełnowartościowym posiłkiem w atrakcyjnej cenie, a jednocześnie przyczynić się do walki z marnowaniem żywności.

Wspierając Too Good To Go, nie tylko dbasz o swoje podniebienie, ale także przyczyniasz się do ochrony środowiska. Wierzymy, że małe kroki prowadzą do wielkich zmian, a każda zamówiona paczka to krok w stronę lepszego jutra dla naszej planety.