PreZero Arena Gliwice

PreZero Arena Gliwice to obiekt halowy o przeznaczeniu widowiskowo-sportowym. To także jeden z najnowocześniejszych i największych obiektów tego rodzaju w Polsce. Na Śląsku nie ma sobie równych.

555 tys. m3 emocji

PreZero Arena Gliwice to blisko 555 tys. m3 do wykorzystania na bardzo wiele sposobów.

Jeden obiekt - wiele możliwości

Obie hale są wyposażone w najnowocześniejsze i elastyczne systemy dające możliwość zmiany przeznaczenia hal w sposób niemal dowolny: od imprez o charakterze sportowym (spełniających wymagania dla wydarzeń o randze międzynarodowej), przez wydarzenia muzyczne światowego formatu, aż po imprezy rozrywkowe i rodzinne.

Poza imprezami o charakterze masowym PreZero Arena Gliwice zaprasza również organizatorów wydarzeń gromadzących mniejszą widownię. Ze względu na doskonałą akustykę, Mała Arena jest przygotowana, by sprostać wymaganiom publiki z wyrafinowanym gustem muzycznym. Pomiędzy wydarzeniami PreZero Arena Gliwice tętni życiem miasta, zapraszając kluby sportowe do trenowania w murach obiektu. Dla amatorów sportu atrakcją jest też najwyższa w Europie ścianka wspinaczkowa.

Funkcjonalność

Dzięki zastosowanym rozwiązaniom obiekt spełnia najwyższe normy światowych rozwiązań technologicznych. Śmiało można w nim organizować nie tylko wielkie widowiska rozrywkowe, takie jak koncerty, pokazy i projekcje, ale także i zawody sportowe m.in. w hokeju, lekkoatletyce, tenisie, siatkówce, koszykówce, piłce ręcznej, halowej piłce nożnej, boksie – zgodnie z wymaganiami rangi międzynarodowej.