Skorzystaj z naszej oferty lożowej! Twoja przepustka do świata wyjątkowych wrażeń - dowiedz się więcej
search-svgrepo-com (2)
search-svgrepo-com (2)
search-svgrepo-com (2)

10 sierpnia, 2020

Mistrzowska rywalizacja w Chwyciarni

[vc_row][vc_column width="1/1"][vc_column_text]

Gliwicka Chwyciarnia – ściana wspinaczkowa Areny Gliwice – w dniach 29–30 sierpnia już po raz drugi będzie gospodarzem Mistrzostw Polski Seniorów i Juniorów we wspinaczce.

Stawka jest wysoka – zawodnicy będą walczyć o awans do Mistrzostw Europy, które odbędą się w listopadzie w Moskwie. Zawodnicy zmierzą się w dwóch konkurencjach: wspinaczce na czas oraz w prowadzeniu. Ta pierwsza jest bez wątpienia jedną z najbardziej widowiskowych dyscyplin sportowych. Polega na wyścigu dwóch uczestników po równoległych 15-metrowych drogach. Samo wydarzenie to także ogromne przedsięwzięcie organizacyjne, szczególnie biorąc pod uwagę obostrzenia sanitarne związane z obecną sytuacją epidemiologiczną. Jak zdradza Paweł Kucharczyk, opiekun Chwyciarni, każdego dnia mistrzostw spodziewamy się łącznie aż stu zawodników z całej Polski. Nasuwa się oczywiście pytanie o udział publiczności.
Na ten moment nie jesteśmy w stanie jednoznacznie potwierdzić, w jakiej formule odbędą się zawody. Bardzo zależy nam na tym, by kibice mogli być na trybunach osobiście, więc pracujemy nad tym, by tak się stało. Mamy nadzieję, że niedługo ogłosimy ostateczną decyzję w tej sprawie – mówi Kucharczyk.
Jeśli wszystko się uda, miłośników wspinaczki czeka miła niespodzianka na zakończenie wakacji.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

facebook-square-svgrepo-com
instagram-svgrepo-com
linkedin-svgrepo-com
twitter-square-svgrepo-com (1)
play-square-svgrepo-com
Przeżyj emocje sportowe i koncertowe, będąc częścią ważnej zmiany dla środowiska.
Niezwykła przestrzeń przeznaczona do organizacji imprez sportowych oraz koncertów.
Arena pełna możliwości. Z nami pomysły zmienisz w rzeczywistość.

4,7

+ 10 199 opinii
Google

Mistrzowska rywalizacja w Chwyciarni
Wybierając - akceptuję - wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, pikseli, znaczników i podobnych technologii. Umożliwiają one nam śledzenie Twojej aktywności, dzięki czemu możemy udoskonalać działanie strony. Wykorzystujemy je na potrzeby wykonywania anonimowych statystyk oraz w celach marketingowych.
Polityka prywatności