Skorzystaj z naszej oferty lożowej! Twoja przepustka do świata wyjątkowych wrażeń - dowiedz się więcej
search-svgrepo-com (2)
search-svgrepo-com (2)
search-svgrepo-com (2)

17 sierpnia, 2020

Emocjonujący wrzesień 

Jesień w Gliwicach zapowiada się interesująco. 11 września w Arenie Gliwice odbędzie się ósma edycja Armia Fight Night, wyjątkowej gali sportów walki z udziałem żołnierzy Wojska Polskiego.  

Wydarzenie od samego początku zwróciło na siebie uwagę miłośników sztuki walki w Polsce. Siedem poprzednich edycji nie zawiodło oczekiwań wymagających kibiców.  Współpraca federacji Armia Fight Night z 18 Dywizją Zmechanizowaną Wojska Polskiego na czele z gen. dyw. Jarosławem Gromadzińskim przynosi emocjonujące pojedynki.  W klatce MMA z najlepszymi zawodnikami w kraju zmierzą się reprezentanci sił zbrojnych Wojska Polskiego. Podczas Minutor Energia Armia Fight Night odbędą się aż dwie walki wieczoru. Znane są już pierwsze nazwiska. O tytuł Mistrzowskiej Szabli, w limicie do 66kg, zmierzą się: Adrian Kępa, reprezentant klubów MMATADORES KCE i Bastion Tychy oraz Patryk Kaczmarczyk reprezentujący Radomski Klub Taekwon-do. To będzie starcie tytanów.  Tego dnia powalczą także weterani federacji znani z prowadzenia ekscytujących rywalizacji: Norbert Daszkiewicz, Jacek Bednorz i Sylwester Miller. Organizatorzy zapewniają, że podczas odkrywania kolejnych zestawień nie będzie brakowało emocji!  Kibice będą mogli obejrzeć wydarzenie na antenie TVP SPORT, jak również w ograniczonej ilości na żywo dostosowanej do obowiązujących warunków sanitarnych.   Szczegółowe informacje na temat wydarzenia można śledzić na bieżąco na fanpage'u Armia Fight Night.

facebook-square-svgrepo-com
instagram-svgrepo-com
linkedin-svgrepo-com
twitter-square-svgrepo-com (1)
play-square-svgrepo-com
Przeżyj emocje sportowe i koncertowe, będąc częścią ważnej zmiany dla środowiska.
Niezwykła przestrzeń przeznaczona do organizacji imprez sportowych oraz koncertów.
Arena pełna możliwości. Z nami pomysły zmienisz w rzeczywistość.

4,7

+ 10 199 opinii
Google

Emocjonujący wrzesień 
Wybierając - akceptuję - wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, pikseli, znaczników i podobnych technologii. Umożliwiają one nam śledzenie Twojej aktywności, dzięki czemu możemy udoskonalać działanie strony. Wykorzystujemy je na potrzeby wykonywania anonimowych statystyk oraz w celach marketingowych.
Polityka prywatności