Business & Conference Centre

z nami Pomysły zmienisz w rzeczywistość

Jedna z największych hal w Europie, dostosowana do Twoich potrzeb. Atrakcyjne pakiety, przejrzysta współpraca i wsparcie na każdym etapie. Nowoczesne rozwiązania dla nowoczesnych przedsiębiorców.

PreZero Arena Gliwice Business & Conference Centre to oferta skierowana do osób, które poszukują praktycznej przestrzeni, wszechstronnej organizacji i atrakcyjnej ceny. W pełni konfigurowalne sale konferencyjne oraz przestrzenie dodatkowe stwarzają szeroki wachlarz możliwości organizacyjnych. Dzięki takiej funkcjonalności mogą odbywać się jednocześnie w komfortowych warunkach konferencje dla kilkuset osób, bankiety firmowe, targi, a nawet widowiska rozrywkowe. Nowoczesność, wszechstronność, profesjonalne wsparcie zespołu eventowego oraz doskonała lokalizacja sprawiają, że z powodzeniem możemy zorganizować niemal dowolne wydarzenie, bez względu na charakter wydarzenia, jego oprawę i branżę.

#1 ARENA GŁÓWNA

Arena Główna to jedna z największych hal w Polsce i Europie. Dzięki bogatemu wyposażeniu jest w stanie zapewnić najwyższą jakość zarówno organizatorom, jak i uczestnikom podczas dużych wydarzeń branżowych, pokazów czy targów EXPO. Przestrzeń w Arenie Głównej to ogromny potencjał, który może zostać ukierunkowany pod charakter dowolnego wydarzenia, nawet o wyjątkowo wysokich wymaganiach. Dzięki gotowym i sprawdzonym rozwiązaniom event managerów Areny Gliwice, organizacja wydarzenia w takiej przestrzeni przestaje być wyzwaniem, a staje się przyjemnym doświadczeniem.

#2 MAŁA ARENA

Mała Arena doskonale sprawdza się jako miejsce organizacji wydarzeń sportowych, konferencji, kongresów, targów, uroczystych gal czy pokazów branżowych. Dzięki prostym podziałom jej powierzchni i sąsiedztwu Chwyciarni, najwyższej ściany wspinaczkowej w Polsce, można połączyć kilka atrakcji, tworząc zróżnicowaną i nietuzinkową ofertę dla swoich gości. Planując wydarzenia w Małej Arenie, warto również wziąć pod uwagę możliwość skorzystania z sąsiednich sal i holi. Dzięki takiemu rozwiązaniu w prosty sposób można utworzyć funkcjonalną aranżację, łączącą główne wydarzenie z działaniami towarzyszącymi.

#3 HOLE I FOYER

Hole, foyer oraz cała przestrzeń wokół Areny Głównej oraz Strefy Premium to tysiące metrów kwadratowych gotowych do zagospodarowania podczas wystaw, balów, bankietów, stref networkingowych. Ich bezpośrednie sąsiedztwo z salami konferencyjnymi i lożami VIP pozwala na połączenie różnego rodzaju aktywności. Rozbudowane zaplecze techniczne, strefowanie przestrzeni oraz gotowe rozwiązania komunikacyjne pozwalają na łatwą aranżację dużego obszaru i tworzenie rozwiązań dostosowanych do każdego wydarzenia. Do dyspozycji są również przestrzenie cateringowe i sale restauracyjne w Strefie Premium.

#4 STUDIO ARENY ONLINE

Przeniesienie działalności do sieci jeszcze nigdy nie było tak proste - z pomocą naszego profesjonalnego zespół produkcyjnego dotrzesz do jeszcze szerszego grona odbiorców. W naszym studio znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do realizacji profesjonalnych projektów. Oferujemy w pełni wyposażone studio, które w połączeniu z aranżacją scenografii i możliwością użycia wirtualnego tła, tworzy idealne miejsce do produkcji. Nasze kompletne zaplecze techniczne gwarantuje najwyższą jakość realizacji, a dodatkowo umożliwiamy transmisję bezpośrednio do kanałów społecznościowych.

#5 SALE KONFERENCYJNE

W PreZero Arenie Gliwice znajduje się 8 sal konferencyjnych, które można dowolnie adaptować i aranżować. Można w nich organizować skolenia, małe jubileusze firmowe, rozdania nagród, konferencje prasowe, wigilie pracownicze, spotkania biznesowe oraz imprezy okolicznościowe, takie jak urodziny, komunia czy chrzest.

# Połącz się z ArenąTwój event, nasze wsparcie, wspólny sukces. Skontaktuj się z nami, wspólnie stworzymy niezapomniane momenty

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Katarzyna Banach-Kowalenko / Kierownik działu współpracy biznesowej
+48 887 558 929
kbanach@prezeroarenagliwice.pl
Justyna Brylok / Starszy specjalista ds. sprzedaży
+48 695 002 840
jbrylok@prezeroarenagliwice.pl