Skorzystaj z naszej oferty lożowej! Twoja przepustka do świata wyjątkowych wrażeń - dowiedz się więcej
search-svgrepo-com (2)
search-svgrepo-com (2)
search-svgrepo-com (2)

9 września, 2020

Niezbędnik Uczestnika targów Trends 4 Kids vol. 4

Poniżej przedstawiamy zbiór najbardziej istotnych informacji praktyczno-organizacyjnych związanych z targami Trends 4 Kids vol. 4 w Arenie Gliwice (13.09.2020).

Zakup biletów w dniu wydarzenia

Bilety można zakupić wyłącznie online: trends4kids.pl/kup-bilet 

Osoby z niepełnosprawnościami

 W przypadku pytań dotyczących zakupu biletów dla osób niepełnosprawnych, miejsc parkingowych lub lokalizacji wind ➡ prosimy o kontakt na pomozemy@arenagliwice.com. Wejście dla osób z niepełnosprawnościami – winda obok schodów prowadzących do wejścia C.

Wejścia

Na teren Małej Areny, gdzie odbywa się wydarzenie, można się dostać wejściem C. Osoby posiadające wejściówkę VIP wchodzą wejściem bocznym do Małej Areny na poziomie 1. Wejście dla mediów tego dnia stanowi wejście boczne do Małej Areny na poziomie 1 (wejście do Chwyciarni).

Rozpiska godzinowa:

 • 10.00 - otwarcie bram
 • 10.00 - rozpoczęcie imprezy
 • 17.00 - godzina zakończenia

Gastronomia

W strefie gastro czekać na Was będzie aromatyczna kawa od Cafe Bike, przepyszne lody Ideollo, przysmaki w ciekawej formie, czyli kurtosze, wata cukrowa i prawdziwe burgery! Koniecznie sprawdźcie jutro ofertę food trucków i dajcie nam znać jak Wam smakowało!
Food Truck Burgery

Bezpieczeństwo sanitarne

Zasady związane z ograniczeniami, nakazami i zakazami obowiązującymi w okresie trwania stanu epidemii:
 • Wejście na teren imprezy masowej odbywa się jedynie w wyznaczonych, stosownie oznakowanych miejscach.
 • Organizator, przed rozpoczęciem wydarzenia, zobowiązany jest do uzyskania podstawowych danych osobowych, wszystkich zaproszonych uczestników, pozwalających na późniejsze sprawne działanie, związane z ewentualnym informowaniem osób, co do sposobu postępowania, w przypadku pojawienia się innej osoby zarażonej wirusem Sars-Cov-2. Uczestnicy są zobowiązani wypełnić oświadczenia o stanie zdrowia (w holu C, zaraz po wejściu).
 • Każdy z uczestników, ma obowiązek posiadania przy sobie środków ochrony osobistej w postaci maseczki lub przyłbicy ochronnej. W przypadku braku środków ochrony osobistej w postaci maseczki lub przyłbicy ochronnej, osoba nie będzie wpuszczona na teren imprezy masowej.
 • Każdy z uczestników, ma obowiązek zakrywania ust i nosa, przy wejściu na teren imprezy oraz podczas przemieszczania się po terenie imprezy.
 • Każdy z uczestników, ma obowiązek dezynfekowania rąk, podczas wejścia na teren wydarzenia, przy użyciu płynu do dezynfekcji rąk, dostępnego przy wejściach do obiektu, w oznaczonych pojemnikach.
 • Każdy z uczestników ma obowiązek zachowania dystansu 1,5 m od innych uczestników imprezy.
 • Uczestnicy wydarzenia mają obowiązek, aby zajmować co drugie miejsce w rzędach naprzemiennie, na widowni, w wyznaczonych sektorach obowiązek pozostawiania wolnego, co drugiego miejsca pomiędzy kibicami. Nie dotyczy on osób, które przyszły na wydarzenie, z dzieckiem poniżej 13 roku życia; osób, które przyszły na mecz z osobą z orzeczeniem o niepełnosprawności, osobą z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności, osobą z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego lub z osobą, która ze względu na stan zdrowia nie może poruszać się samodzielnie; osób wspólnie zamieszkujących lub gospodarujących.
 • Każdy z uczestników ma obowiązek poddać się wyrywkowej kontroli temperatury ciała, dokonywanej przez pracowników służby porządkowej lub służby informacyjnej, przy użyciu termometru bezdotykowego
Więcej informacji związanych z reżimem sanitarnym: arenagliwice.com/twoje-bezpieczenstwo/

Parkingi 

Parkingi są płatne na miejscu. Możliwość płacenia kartą lub gotówką. Samochody osobowe:  5 zł samochody. Parking dla osób z niepełnosprawnościami jest bezpłatny na podstawie karty parkingowej. Parkingi sugerowane dla osób niepełnosprawnych: P4. Udostępnione parkingi: P1, P2, P3, P4, P5. P1 https://goo.gl/maps/EPGgaB3Ybtv   P2 https://goo.gl/maps/hoh5KYykFHq   P3 https://goo.gl/maps/gg49vKFXZX82   P4 https://goo.gl/maps/ahKdqAVG6Mt  P5 https://goo.gl/maps/xSRgKTCikzT2 

Dojazdy

Więcej TUTAJ.

Organizator wydarzenia

Organizatorem wydarzenia jest Trends 4 Kids.  

facebook-square-svgrepo-com
instagram-svgrepo-com
linkedin-svgrepo-com
twitter-square-svgrepo-com (1)
play-square-svgrepo-com
Przeżyj emocje sportowe i koncertowe, będąc częścią ważnej zmiany dla środowiska.
Niezwykła przestrzeń przeznaczona do organizacji imprez sportowych oraz koncertów.
Arena pełna możliwości. Z nami pomysły zmienisz w rzeczywistość.

4,7

+ 10 199 opinii
Google

Niezbędnik Uczestnika targów Trends 4 Kids vol. 4
Wybierając - akceptuję - wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, pikseli, znaczników i podobnych technologii. Umożliwiają one nam śledzenie Twojej aktywności, dzięki czemu możemy udoskonalać działanie strony. Wykorzystujemy je na potrzeby wykonywania anonimowych statystyk oraz w celach marketingowych.
Polityka prywatności