Skorzystaj z naszej oferty lożowej! Twoja przepustka do świata wyjątkowych wrażeń - dowiedz się więcej
search-svgrepo-com (2)
search-svgrepo-com (2)
search-svgrepo-com (2)

17 września, 2020

Pomarańczowy Kult w Arenie Gliwice

Kultowy Kult odwiedzi Gliwice podczas swojej legendarnej już pomarańczowej trasy. Spotkanie z Kazikiem i spółką 14 listopada, a bilety w sprzedaży od najbliższego poniedziałku (21 września).

Pomarańczowa trasa to już stały punkt kalendarza wydarzeń muzycznych w Polsce. Wszyscy fani rocka z pewnością zacierają ręce na tegoroczne występy ciesząc się, że w trudnym czasie pandemii, zespół zdecydował, że spotka się ze swoimi fanami. Śląski przystanek Kultu zaplanowano w Arenie Gliwice i będzie to największy obiekt w jakim grupa zagra jesienią. Liderzy sceny
- Koncert Kultu to duże wydarzenie w krajowej skali więc czujemy się zaszczyceni, że zespół 14 listopada zagości właśnie u nas. Oczywiście występ odbędzie się z wszystkimi, koniecznymi obostrzeniami bezpieczeństwa i troską o gości. Jesteśmy przygotowani na przyjęcie wszystkich, którzy kupią bilety. W Arenie Gliwice z pewnością będą czuli się dobrze – zapewnia Łukasz Buszman, manager ds. promocji Areny Gliwice.
Kazik Staszewski i Kult od lat cieszą się niesłabnącą popularnością, opierając się zmieniającym się modom i ogłaszanym wielokrotnie kryzysom rynku muzycznego. Słynna grupa obecna jest na polskiej scenie od ponad 35 lat. Zespół powstał na początku 1982 roku w Warszawie. Swój pierwszy koncert zagrał 7 lipca 1982 roku w warszawskim klubie „Remont" i do dzisiaj nieprzerwanie koncertuje. Co ważne, ich występy zawsze są doskonale przygotowane pod kątem światła i muzyki. Bilety już dostępne W sieci Eventim od poniedziałku 21 września będzie można kupować bilety na to wydarzenie. Lepiej się spieszyć, bo przedsprzedaż potrwa tylko do 15 października. Ceny w przedsprzedaży to: 79 zł (płyta), oraz 69 i 89 zł (sektory). Koncert rozpocznie się o godz. 19 (otwarcie bram godz. 17.30). W Arenie Gliwice Kult wystąpi w składzie: Kazik Staszewski (śpiew, saksofon), Konrad Wantrych (klawisze), Piotr Morawiec (gitara), Ireneusz Wereński (bas), Wojciech Jabłoński (gitara), Tomasz Goehs (perkusja), Janusz Zdunek (trąbka), Mariusz Godzina (saksofon tenorowy, saksofon barytonowy), Jarosław Ważny (puzon).

facebook-square-svgrepo-com
instagram-svgrepo-com
linkedin-svgrepo-com
twitter-square-svgrepo-com (1)
play-square-svgrepo-com
Przeżyj emocje sportowe i koncertowe, będąc częścią ważnej zmiany dla środowiska.
Niezwykła przestrzeń przeznaczona do organizacji imprez sportowych oraz koncertów.
Arena pełna możliwości. Z nami pomysły zmienisz w rzeczywistość.

4,7

+ 10 199 opinii
Google

Pomarańczowy Kult w Arenie Gliwice
Wybierając - akceptuję - wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, pikseli, znaczników i podobnych technologii. Umożliwiają one nam śledzenie Twojej aktywności, dzięki czemu możemy udoskonalać działanie strony. Wykorzystujemy je na potrzeby wykonywania anonimowych statystyk oraz w celach marketingowych.
Polityka prywatności