Skorzystaj z naszej oferty lożowej! Twoja przepustka do świata wyjątkowych wrażeń - dowiedz się więcej
search-svgrepo-com (2)
search-svgrepo-com (2)
search-svgrepo-com (2)

7 września, 2020

Niezbędnik Uczestnika Armia Fight Night 8

Poniżej przedstawiamy zbiór najbardziej istotnych informacji praktyczno-organizacyjnych związanych z galą sportów walki Minutor Energia Armia Fight Night 8 w Arenie Gliwice (11.09.2020) oraz naszą ofertę gastronomiczną (wydaje nam się, że kilka pozycji Was zaciekawi). A po wydarzeniu, możecie zrelaksować się w bARENIE (czynna do 02.00) i skorzystać z naszej specjalnej oferty.

Zakup biletów w dniu wydarzenia

Nie będzie możliwości zakupienia biletów w dniu gali.

Osoby z niepełnosprawnościami

W obiekcie znajdują się miejsca dedykowane dla osób poruszających się na wózkach oraz dla osób towarzyszących. W przypadku pytań dotyczących zakupu biletów dla osób niepełnosprawnych, miejsc parkingowych lub lokalizacji wind ➡ prosimy o kontakt na pomozemy@arenagliwice.com. Wejście dla osób z niepełnosprawnościami – winda obok schodów prowadzących do wejścia C.

Wejścia

Na teren Małej Areny, gdzie odbywa się wydarzenie, można się dostać wejściem C. Osoby posiadające wejściówkę VIP wchodzą wejściem bocznym do Małej Areny na poziomie 1. Wejście dla mediów tego dnia stanowi wejście boczne do Małej Aren na poziomie 1 (wejście do Chwyciarni).

Rozpiska godzinowa:

 • 19.00 - otwarcie bram
 • 20.00 - rozpoczęcie imprezy
 • 23.00 - godzina zakończenia

Bezpieczeństwo sanitarne

Zasady związane z ograniczeniami, nakazami i zakazami obowiązującymi w okresie trwania stanu epidemii:
 • Wejście na teren imprezy masowej odbywa się jedynie w wyznaczonych, stosownie oznakowanych miejscach.
 • Organizator, przed rozpoczęciem wydarzenia, zobowiązany jest do uzyskania podstawowych danych osobowych, wszystkich zaproszonych uczestników, pozwalających na późniejsze sprawne działanie, związane z ewentualnym informowaniem osób, co do sposobu postępowania, w przypadku pojawienia się innej osoby zarażonej wirusem Sars-Cov-2. Uczestnicy są zobowiązani wypełnić oświadczenia o stanie zdrowia (w holu C, zaraz po wejściu).
 • Każdy z uczestników, ma obowiązek posiadania przy sobie środków ochrony osobistej w postaci maseczki lub przyłbicy ochronnej. W przypadku braku środków ochrony osobistej w postaci maseczki lub przyłbicy ochronnej, osoba nie będzie wpuszczona na teren imprezy masowej.
 • Każdy z uczestników, ma obowiązek zakrywania ust i nosa, przy wejściu na teren imprezy oraz podczas przemieszczania się po terenie imprezy.
 • Każdy z uczestników, ma obowiązek dezynfekowania rąk, podczas wejścia na teren wydarzenia, przy użyciu płynu do dezynfekcji rąk, dostępnego przy wejściach do obiektu, w oznaczonych pojemnikach.
 • Każdy z uczestników ma obowiązek zachowania dystansu 1,5 m od innych uczestników imprezy.
 • Uczestnicy wydarzenia mają obowiązek, aby zajmować co drugie miejsce w rzędach naprzemiennie, na widowni, w wyznaczonych sektorach obowiązek pozostawiania wolnego, co drugiego miejsca pomiędzy kibicami. Nie dotyczy on osób, które przyszły na wydarzenie, z dzieckiem poniżej 13 roku życia; osób, które przyszły na mecz z osobą z orzeczeniem o niepełnosprawności, osobą z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności, osobą z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego lub z osobą, która ze względu na stan zdrowia nie może poruszać się samodzielnie; osób wspólnie zamieszkujących lub gospodarujących.
 • Każdy z uczestników ma obowiązek poddać się wyrywkowej kontroli temperatury ciała, dokonywanej przez pracowników służby porządkowej lub służby informacyjnej, przy użyciu termometru bezdotykowego
Regulamin wydarzenia dostępny TUTAJ. Więcej informacji związanych z reżimem sanitarnym: arenagliwice.com/twoje-bezpieczenstwo/

Gastronomia

Arena Gliwice dysponuje kioskiem gastronomicznym z przekąskami i zimnymi napojami znajdujących się na poziomie 1 holu C Areny Gliwice. Nie wyobrażamy sobie imprezy bez przekąsek, dlatego mamy:
 • Hot Dogi Amerykańskie
 • Zapiekanki Rzemieślnicze
 • Burgery
Przygotowaliśmy również ofertę dla osób vege:
 • Hot Dog Vege
 • Burger Vege
 • Humus z Warzywami
Nie zabraknie również zimnych napojów jak woda czy Coca-Cola, Fanta, Sprite, Fuzetea (0,5 l). W ofercie jest również browar: Tyskie (0,4l), Lech Shandy (0,5l) oraz coś dla osób chcących się rozgrzać: herbaty oraz aromatyczne kawy (espresso, cappuccino, latte, flat white) w strefie Bike Caffe. Zapraszamy również do bARENY, gdzie czeka na Was specjalna oferta dodająca mocy, do 2.00 w nocy (!). Zapraszamy do skorzystania z Festiwalu Shotów (każdy za 5 zł). Gdybyście mieli ochotę na koktajle, nasi barmani z przyjemnością przygotują Wam coś pysznego: Aperol Spritz, Smirnoff & Cola, Tonic & Gin, Burn Vodka, Johny Walker & Cola, Morgan Cuba Libre. Możecie też poprosić ich o coś spersonalizowanego specjalnie dla Was.

Parkingi 

Parkingi są płatne na miejscu. Możliwość płacenia kartą lub gotówką. Samochody osobowe:  10 zł samochody | busy: 50 zł | autokary: 100 zł. Parking dla osób z niepełnosprawnościami jest bezpłatny na podstawie karty parkingowej. Parkingi sugerowane dla osób niepełnosprawnych: P4. Udostępnione parkingi: P1, P2, P3, P4, P5, P6. P1 https://goo.gl/maps/EPGgaB3Ybtv   P2 https://goo.gl/maps/hoh5KYykFHq   P3 https://goo.gl/maps/gg49vKFXZX82   P4 https://goo.gl/maps/ahKdqAVG6Mt  P5 https://goo.gl/maps/xSRgKTCikzT2 

Dojazdy

Więcej TUTAJ.

Szatnia + depozyt

Na miejscu, dla uczestników wydarzenia dostępna będzie szatnia (5 zł) zlokalizowana na otoku Małej Areny.

Strefa dla palaczy

Palenie papierosów będzie możliwe tylko w specjalnie wydzielonych i oznakowanych strefach, które zostaną zlokalizowane na zewnątrz. Poza tymi obszarami palenie papierosów na terenie imprez jest zabronione.

Sprzęt audio-wideo

Zabrania się wnoszenia wszystkich aparatów fotograficznych, sprzętu rejestrującego audio-video oraz wszelkiego sprzętu elektronicznego (m.in. tabletów oraz kamerek Go-Pro), który w ocenie organizatora lub ochrony może utrudniać widoczność innym uczestnikom wydarzenia. Zabrania się wnoszenia również profesjonalnego sprzętu fotograficznego. W przypadku nierespektowania zasad, management artysty zastrzega sobie prawo do skonfiskowania wyżej wymienionych przedmiotów. Można wnosić jedynie telefony komórkowe oraz małych gabarytów powerbanki.

Organizator wydarzenia

Gala organizowana przy współpracy federacji Armia Fight Night z 18 Dywizją Zmechanizowaną Wojska Polskiego na czele z gen. dyw. Jarosławem Gromadzińskim.  

facebook-square-svgrepo-com
instagram-svgrepo-com
linkedin-svgrepo-com
twitter-square-svgrepo-com (1)
play-square-svgrepo-com
Przeżyj emocje sportowe i koncertowe, będąc częścią ważnej zmiany dla środowiska.
Niezwykła przestrzeń przeznaczona do organizacji imprez sportowych oraz koncertów.
Arena pełna możliwości. Z nami pomysły zmienisz w rzeczywistość.

4,7

+ 10 199 opinii
Google

Niezbędnik Uczestnika Armia Fight Night 8
Wybierając - akceptuję - wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, pikseli, znaczników i podobnych technologii. Umożliwiają one nam śledzenie Twojej aktywności, dzięki czemu możemy udoskonalać działanie strony. Wykorzystujemy je na potrzeby wykonywania anonimowych statystyk oraz w celach marketingowych.
Polityka prywatności