Skorzystaj z naszej oferty lożowej! Twoja przepustka do świata wyjątkowych wrażeń - dowiedz się więcej
search-svgrepo-com (2)
search-svgrepo-com (2)
search-svgrepo-com (2)

31 sierpnia, 2020

Wrzesień w Arenie Gliwice

Wakacje dobiegają końca, ale to wcale nie znaczy, że trzeba się zaszyć w domu pod kocem. Wrzesień w Arenie będzie wyjątkowo intensywny. Co mamy w planach? Zobaczcie!

  Nowy sezon Energa Basket Ligi z GTK Gliwice  Koszykarze wracają na parkiet! Przez ostatnie miesiące mogliście poznać ich bliżej w programie Zaglądamy do szatni – od września będzie szansa, by wreszcie zobaczyć ich w akcji. Rozpoczynają się rozgrywki Energa Basket Ligi 2020/21. Gliwicka drużyna mocno rozpoczęła sezon, pokonując mistrza Czech ERA Basketball Nymburg, więc spodziewamy się spotkań na naprawdę wysokim poziomie. Bilety na mecze dostępne są przez Eventim.   Arena Gliwice x 3arte - rozpoczęcie tanecznego sezonu  O tym, że Arena łączy siły ze Studiem Tańca i Ruchu 3arte pisaliśmy już tutaj Jeszcze zanim na dobre rozkręcimy się z zajęciami, będziecie mogli spotkać się z instruktorami podczas dni otwartych (7-10 września), na których będzie można spróbować swoich sił w różnych gatunkach tanecznych: od baletu przez hip hop aż po taniec towarzyski i cheerleading. Wstęp jest bezpłatny, ale obowiązują zapisy – formularz jest dostępny na stronie głownej 3arte. To jeszcze nie koniec tanecznych atrakcji, które dla Was mamy. 12 września zapraszamy na warsztaty taneczne, w których wezmą udział naprawdę wyjątkowi goście. Klaudia Antos to tancerka współczesna, która wystąpiła w tym roku u boku Jennifer Lopez podczas tegorocznego finału Superbowl. Stefano Silvino, zwycięzca 9. edycji programu You Can Dance, pracuje w Warszawie jako tancerz, nauczyciel i choreograf. Z kolei para Gregory&Karolina to utytułowani nauczyciele bachaty i salsy. Cennik i szczegółowe informacje dostępne TUTAJ.   Ósma edycja gali Armia Fight Night                                                                                                                                11 września w Arenie Głównej odbędzie się gala sportów walki z udziałem żołnierzy Wojska Polskiego – Minutor Armia Fight Night 8. Wszystkie szczegóły znajdziecie w wydarzeniu na naszej stronie. Bilety dostępne TUTAJ.    Trends4Kids Targi mody, akcesoriów i zabawek dla dzieci wracają do Areny. Wszystkie szczegóły TUTAJ. Bilety dostępne na stronie Trends4Kids.   Chwyciarnia Jeśli wspinaczka do tej pory trochę Was onieśmielała, czas to zmienić! Wrzesień to dobry moment, by spróbować czegoś nowego. W naszej ofercie znajdziecie coś dla wszystkich grup wiekowych – od maluchów po dorosłych. Nie musicie się niczego obawiać – sprzęt wypożyczycie na miejscu, a wspinać się będziecie pod okiem wykwalifikowanej kadry. Szczegółowe informacje na stronie Chwyciarni.   Spacery po Arenie Gliwice Jesienna plucha nie sprzyja pieszym wycieczkom w terenie, ale zwiedzać Arenę można w każdych warunkach pogodowych. Wszystkie informacje dotyczące dostępnych tras znajdziecie w zakładce Zwiedzanie Areny Gliwice. Dostępne terminy możecie sprawdzić na Eventim.

facebook-square-svgrepo-com
instagram-svgrepo-com
linkedin-svgrepo-com
twitter-square-svgrepo-com (1)
play-square-svgrepo-com
Przeżyj emocje sportowe i koncertowe, będąc częścią ważnej zmiany dla środowiska.
Niezwykła przestrzeń przeznaczona do organizacji imprez sportowych oraz koncertów.
Arena pełna możliwości. Z nami pomysły zmienisz w rzeczywistość.

4,7

+ 10 199 opinii
Google

Wrzesień w Arenie Gliwice
Wybierając - akceptuję - wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, pikseli, znaczników i podobnych technologii. Umożliwiają one nam śledzenie Twojej aktywności, dzięki czemu możemy udoskonalać działanie strony. Wykorzystujemy je na potrzeby wykonywania anonimowych statystyk oraz w celach marketingowych.
Polityka prywatności