Skorzystaj z naszej oferty lożowej! Twoja przepustka do świata wyjątkowych wrażeń - dowiedz się więcej
search-svgrepo-com (2)
search-svgrepo-com (2)
search-svgrepo-com (2)

10 marca, 2020

Komunikat organizatora Freestyle Heroes – zmiana terminu

Poniżej zamieszczamy komunikat organizatora Freestyle Heroes:

Ze względu na odwołanie wszystkich imprez masowych zdecydowaliśmy się na przełożenie Freestyle Heroes 2020. Nasze widowisko odbędzie się 30 maja w Arena Gliwice! Nie poddajemy się, działamy dalej i szykujemy się na maj - to będzie idealny prezent na dzień dziecka! Zostajecie z nami? Światowej klasy zawodnicy extreme & moto zrobią dla Was niesamowite show 30 maja! Poniżej przedstawiamy Wam dwie opcje do wyboru w zaistniałej sytuacji:
  1. Przyjdź na Freestyle Heroes 30 maja!
Jeśli mimo zmiany daty zostajecie z nami to nie musicie nic robić! Bilety będą obowiązywać 30 maja! Te same miejsca, które zajęliście na Arenie Gliwice zostają Wasze.
  1. Zwróć bilet.
Bilety mogliście zakupić w kilku opcjach. Bilety należy zwrócić w miejscu ich zakupu. W zależności od biletu, w różny sposób przebiega procedura zwrotu. W przypadku zagubienia paragonu prosimy załączyć wypełnione oświadczenie. Również do pobrania ze strony internetowej: http://www.eventim.pl/obj/media/PL-eventim/pdf/oswiadczenie-reklamacji-bez-01-2015.pdf Bilety prosimy odesłać na adres: EVENTIM Sp. z o.o. Al. Jerozolimskie 25 00-508 Warszawa Zwrot kwoty za bilety dokonany zostanie do 14 dni od daty odebrania przez Eventim przesyłki. W razie wątpliwości związanych z biletami prosimy o kontakt pod maila: info@eventim.pl

facebook-square-svgrepo-com
instagram-svgrepo-com
linkedin-svgrepo-com
twitter-square-svgrepo-com (1)
play-square-svgrepo-com
Przeżyj emocje sportowe i koncertowe, będąc częścią ważnej zmiany dla środowiska.
Niezwykła przestrzeń przeznaczona do organizacji imprez sportowych oraz koncertów.
Arena pełna możliwości. Z nami pomysły zmienisz w rzeczywistość.

4,7

+ 10 199 opinii
Google

Komunikat organizatora Freestyle Heroes – zmiana terminu
Wybierając - akceptuję - wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, pikseli, znaczników i podobnych technologii. Umożliwiają one nam śledzenie Twojej aktywności, dzięki czemu możemy udoskonalać działanie strony. Wykorzystujemy je na potrzeby wykonywania anonimowych statystyk oraz w celach marketingowych.
Polityka prywatności