Skorzystaj z naszej oferty lożowej! Twoja przepustka do świata wyjątkowych wrażeń - dowiedz się więcej
search-svgrepo-com (2)
search-svgrepo-com (2)
search-svgrepo-com (2)

10 marca, 2020

Komunikat Arena Operator Sp. z o.o. ws. meczu GTK Gliwice – WKS Śląsk Wrocław

Komunikat ws. meczu GTK Gliwice – WKS Śląsk Wrocław

Szanowni Państwo, Drodzy Kibice, Informujemy, że w związku z sytuacją w kraju i koniecznością zachowania daleko posuniętych środków ostrożności, a także dostosowaniem się do decyzji o odwołaniu wszystkich imprez masowych, najbliższy mecz GTK Gliwice – WKS Śląsk Wrocław, zaplanowany na sobotę 14 marca w Arenie Gliwice, odbędzie się bez udziału publiczności. Dodajmy, że relację z tego meczu będzie można oglądać w Polsacie Sport.

Zwrot biletów:

Zwrot zakupionych przez Państwa biletów na mecz GTK Gliwice – WKS Śląsk Wrocław odbywać się będzie poprzez platformę eventim.pl. Procedura zwrotów: 1. Bilety zakupione online Przesłanie biletów i paragonu wraz z wypełnionym formularzem zwrotu na adres: EVENTIM Sp. z o.o. Al. Jerozolimskie 25 00-508 Warszawa Formularz zwrotu dostępny pod adresem: http://www.eventim.pl/obj/media/PL-eventim/pdf/formularz-zwrotu-reklamacji-pl.pdf Kwota za bilety będzie zwracana do 14 dni od otrzymania przesyłki. 2. Zgubiony paragon W takiej sytuacji oprócz biletu, paragonu i formularza zwrotu, konieczne będzie wypełnienie i wysłanie formularza: http://www.eventim.pl/obj/media/PL-eventim/pdf/oswiadczenie-reklamacji-bez-01-2015.pdf 3. Bilety elektroniczne (ticketdirect) Przesłanie biletów i paragonu wraz z wypełnionym formularzem zwrotu na mail: cc@eventim.pl 4. Bilet zakupiony w kasie (także kasie Areny Gliwice) Należy zgłosić się do miejsca sprzedaży biletów wraz z biletem, paragonem i formularzem zwrotu i zwrot będzie dokonany na miejscu. Kasa Areny Gliwice przyjmować będzie zwroty za bilety od środy 11.03.2020 w godzinach otwarcia (12.00-18.00). Formularze konieczne do zwrotu biletów w kasie Areny Gliwice: tutaj i tutaj.

facebook-square-svgrepo-com
instagram-svgrepo-com
linkedin-svgrepo-com
twitter-square-svgrepo-com (1)
play-square-svgrepo-com
Przeżyj emocje sportowe i koncertowe, będąc częścią ważnej zmiany dla środowiska.
Niezwykła przestrzeń przeznaczona do organizacji imprez sportowych oraz koncertów.
Arena pełna możliwości. Z nami pomysły zmienisz w rzeczywistość.

4,7

+ 10 199 opinii
Google

Komunikat Arena Operator Sp. z o.o. ws. meczu GTK Gliwice – WKS Śląsk Wrocław
Wybierając - akceptuję - wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, pikseli, znaczników i podobnych technologii. Umożliwiają one nam śledzenie Twojej aktywności, dzięki czemu możemy udoskonalać działanie strony. Wykorzystujemy je na potrzeby wykonywania anonimowych statystyk oraz w celach marketingowych.
Polityka prywatności