Skorzystaj z naszej oferty lożowej! Twoja przepustka do świata wyjątkowych wrażeń - dowiedz się więcej
search-svgrepo-com (2)
search-svgrepo-com (2)
search-svgrepo-com (2)

10 maja, 2021

Gliwickie Dni Domu i Ogrodu ponownie w Arenie Gliwice

Gliwickie Dni Domu i Ogrodu, to okazja, by zaznajomić się z najnowszymi rozwiązaniami stosowanymi obecnie w budownictwie, aranżacji wnętrz i ogrodów. Zapraszamy przed Arenę Gliwice.

19 i 20 czerwca będzie można zapoznać się z ofertą różnych firm specjalizujących się w usługach dla domu i ogrodu w jednym miejscu i czasie. Osoby rozważające budowę, przeprowadzenie remontu i pasjonujące się ogrodnictwem – szukające inspiracji, pomysłów i projektów zdecydowanie powinny zarezerwować sobie tę datę w kalendarzu. Wydarzenie opiera się na dwóch głównych panelach tematycznych: DOM oraz ZIELONY OGRÓD. Podczas dwudniowej imprezy plac główny przed Areną Gliwice wypełni się od stoisk firm z branż deweloperskich, instalacyjnych czy zajmujących się osłonami zewnętrznymi, bramami i oknami. Mocnym akcentem czerwcowych targów będzie okazja do poszerzenia wiedzy na temat coraz popularniejszych rozwiązań energooszczędnych. Każdy, kto chciałby dowiedzieć się więcej na temat instalacji fotowoltaicznych, paneli słonecznych, pomp ciepła, podczas GDDIO będzie mógł zasięgnąć rady eksperta – Gliwickie Dni Domu i Ogrodu to przede wszystkim możliwość bezpośredniego kontaktu, rozmowy z fachowcem i wymiany doświadczeń. Drugi panel targowy mocno koncentruje się wokół przestrzeni zielonej. Architekci krajobrazu służyć swoją ofertą dla wszystkich zainteresowanych zmianą swojego zielonego zakątka. Prezentowane będzie szeroka gama możliwości w projektowaniu ogrodów, począwszy od tarasów, desek kompozytowych, ogrodzeń, po byliny, trawy ozdobne, rośliny wieloletnie, kwiaty ozdobne, krzewy oraz drzewka do ogrodów. Gliwickie Dni Domu i Ogrodu to przede wszystkim: liczni wystawcy oraz fachowa wiedza, a także specjalnie przygotowane pod wydarzenie, atrakcyjne oferty. Wstęp na targi jest bezpłatny. Gliwickie Dni Domu i Ogrodu odbędą się na placu głównym przed Areną Gliwice (od strony Parku Chrobrego, Gliwice, Akademicka 50) w dniach 19-20.06.2021. Stoiska udostępnione będą w sobotę od godziny 9.00 do 17.00, a w niedzielę od 9.00 do 16.00. Serdecznie zapraszamy!    

facebook-square-svgrepo-com
instagram-svgrepo-com
linkedin-svgrepo-com
twitter-square-svgrepo-com (1)
play-square-svgrepo-com
Przeżyj emocje sportowe i koncertowe, będąc częścią ważnej zmiany dla środowiska.
Niezwykła przestrzeń przeznaczona do organizacji imprez sportowych oraz koncertów.
Arena pełna możliwości. Z nami pomysły zmienisz w rzeczywistość.

4,7

+ 10 199 opinii
Google

Gliwickie Dni Domu i Ogrodu ponownie w Arenie Gliwice
Wybierając - akceptuję - wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, pikseli, znaczników i podobnych technologii. Umożliwiają one nam śledzenie Twojej aktywności, dzięki czemu możemy udoskonalać działanie strony. Wykorzystujemy je na potrzeby wykonywania anonimowych statystyk oraz w celach marketingowych.
Polityka prywatności