Skorzystaj z naszej oferty lożowej! Twoja przepustka do świata wyjątkowych wrażeń - dowiedz się więcej
search-svgrepo-com (2)
search-svgrepo-com (2)
search-svgrepo-com (2)

13 maja, 2021

Aktywne wakacje! Półkolonie dla dzieci w Arenie Gliwice

Lato coraz bliżej, a wraz z nim ten szczególny moment w roku, tak bardzo uwielbiany przez dzieci – wakacje. Letnia przerwa od nauki to jednak niemałe wyzwanie dla rodziców, którzy muszą zagospodarować czas swoich pociech. 

“Aktywne wakacje!”, to propozycja półkolonii z KS 3ARTE Arena Gliwice, podczas których dzieciom zapewniona jest opieka od 7.30 do 16.30, dzięki czemu rodzice spokojnie będą mogli pogodzić czas wolny dziecka z obowiązkami w pracy. Nie trzeba martwić się o bezpieczeństwo i posiłki: nad dziećmi będzie czuwać kadra doświadczonych opiekunów i instruktorów, a program zajęć został ułożony z uwzględnieniem pełnego wyżywienia dostosowanego do indywidualnych potrzeb każdego dziecka.   W naszym programie stawiamy przede wszystkim na zajęcia sportowe. Będzie bardzo tanecznie, ale wiemy jak dzieci szybko potrafią się nudzić, dlatego mamy kilka oryginalnych pomysłów, oferując młodym uczestnikom m.in. przygodę ze wspinaczką!  Te dwie dyscypliny na co dzień trenuje się w Arenie, więc uznaliśmy, że warto wykorzystać ten potencjał, by zaoferować dzieciom zróżnicowane aktywności.  Zajęcia poprowadzą więc instruktorzy z KS 3Arte Arena Gliwice i kadra Chwyciarni. Z kolei dla dzieci o bardziej artystycznym usposobieniu mamy wariant aktorski, uzupełniony o warsztaty z kolektywem teatralnym Lufcik na korbkę, który wielokrotnie gościł w Arenie.    Półkolonie to jednak przede wszystkim dobra zabawa w gronie rówieśników, dlatego w programie znalazły się również gry i zabawy zespołowe czy zabawy na orientację. W niewielkich, 20-osobowych grupach, dzieci będą mogły poznać nowe koleżanki i kolegów, zbudować przyjacielskie relacje i przede wszystkim wesoło spędzić wakacyjne dni.  Harmonogram:   Półkolonie sportowe:   28.06-2.07 5.07-9.07 12.07-16.07 16.08-20.08 23.08-27.08  Półkolonie aktorskie:   28.06-2.07 5.07-9.07 

facebook-square-svgrepo-com
instagram-svgrepo-com
linkedin-svgrepo-com
twitter-square-svgrepo-com (1)
play-square-svgrepo-com
Przeżyj emocje sportowe i koncertowe, będąc częścią ważnej zmiany dla środowiska.
Niezwykła przestrzeń przeznaczona do organizacji imprez sportowych oraz koncertów.
Arena pełna możliwości. Z nami pomysły zmienisz w rzeczywistość.

4,7

+ 10 199 opinii
Google

Aktywne wakacje! Półkolonie dla dzieci w Arenie Gliwice
Wybierając - akceptuję - wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, pikseli, znaczników i podobnych technologii. Umożliwiają one nam śledzenie Twojej aktywności, dzięki czemu możemy udoskonalać działanie strony. Wykorzystujemy je na potrzeby wykonywania anonimowych statystyk oraz w celach marketingowych.
Polityka prywatności