Skorzystaj z naszej oferty lożowej! Twoja przepustka do świata wyjątkowych wrażeń - dowiedz się więcej
search-svgrepo-com (2)
search-svgrepo-com (2)
search-svgrepo-com (2)

7 maja, 2021

Niezbędnik Uczestnika na Ladies’ Night Contest

Poniżej przedstawiamy zbiór najbardziej istotnych informacji praktyczno-organizacyjnych związanych z zawodami Ladies' Night Contest 8.05.2021.

Czy słyszeliście już o Zumba Wear Poland? Nie? To czas nadrobić zaległości – Zumba Sklep będzie z nami na evencie! Jeżeli chcecie odświeżyć swoją szafę, zaszaleć z ciekawym outfitem do ćwiczeń koniecznie zerknijcie dzisiaj na ich stoisko.

Bilety/opłata/warunek uczestnictwa

Warunkiem udziału w warsztatach jest posiadanie przez uczestników ważnej licencji Federacji Tańca Sportowego, czyli wypełnienie FORMULARZ ZAWODNIKA ŚFTS i uiszczenie całorocznej opłaty licencyjnej: 10 zł (gotówką), przystąpienie do Klubu Sportowego 3arte Arena Gliwice oraz wypełnienie oświadczenia covidowego potwierdzającego stan zdrowia. Aby usprawnić jutrzejszy przebieg rejestracji na zawody, jeśli to możliwe, prosimy o wydrukowanie i wypełnienie formularzy w domu. Formularze do pobrania dostępne są na stronie: http://www.3arte.pl/zawody-sportowe/ Instrukcja krok po kroku:
 1. Zapoznaj się z regulaminem i wypełnij DEKLARCJA CZŁONKOWSKA KS 3ARTE ARENA GLIWICE i weź ją ze sobą na zawody. Jeżeli jesteś już członkiem klubu przejdź do następnego punktu.
 2. Każdy zawodnik musi posiadać swoją osobistą licencję ŚFTS. Wypełnij FORMULARZ ZAWODNIKA ŚFTS i FTS. Wypełniony formularz należy zabrać ze sobą w dniu zawodów i na miejscu dokonać opłaty całorocznej (10 zł osoba/ płatne gotówką). Jeżeli posiadasz już licencję, przejdź do następnego punktu.
 3. Przyjdź do Areny Gliwice w dniu zawodów. Na miejscu zostaniesz poproszony o wypełnienie formularza covidowego (oświadczenia o stanie zdrowia).

Lokalizacja

Do hali widowiskowo-sportowej Arena Gliwice na Ladies' Night Contest należy kierować się w stronę Wejścia C, do drzwi wejściowych prowadzących na ścianę wspinaczkową Chwyciarnia. Zawody odbywać się będą na Małej Arenie.

Harmonogram

14.00 –  otwarcie bram i rejestracja uczestników Warsztatów 15:00 – 17:00 Warsztaty Mała Arena 
 • 15:00-16:00 Szymon Głodny - Latin Fever
 • 16:00-17:00 Sebastian Kubik - 80's Heat
17:00 – Otwarcie bram dla uczestników Zawodów  17:00 – rejestracja uczestników Zawody 18:00 – rozpoczęcie zawodów  21.00 – zakończenie zawodów 

Bezpieczeństwo sanitarne

Obowiązki uczestników imprezy – wydarzenia sportowego
 • W sytuacji, kiedy do czasu rozpoczęcia współzawodnictwa sportowego u uczestnika pojawią się symptomy lub oznaki zarażenia wirusem Sars-Cov-2, zobowiązany jest on do odstąpienia od uczestnictwa w imprezie, aby nie zarazić innych osób.
 • Wstęp na teren imprezy mają jedynie osoby zdrowe, bez jakichkolwiek objawów chorobowych, mogących świadczyć o ewentualnym zarażeniu Sars-Cov-2.
 • Wejście na teren imprezy odbywa się jedynie w wyznaczonych, stosownie oznakowanych miejscach.
 • Każdy z uczestników ma obowiązek posiadania przy sobie środków ochrony osobistej w postaci maseczki ochronnej.
 • Każdy z uczestników ma obowiązek zakrywania ust i nosa przy użyciu maseczki ochronnej podczas wejścia do obiektu, na teren imprezy oraz w trakcie przemieszczania się po terenie imprezy do czasu rozpoczęcia aktywności sportowej.
 • W przypadku braku środków ochrony osobistej w postaci maseczki ochronnej, osoba nie zostanie wpuszczona na teren imprezy.
 • Każdy z uczestników ma obowiązek dezynfekowania rąk podczas wejścia na teren imprezy przy użyciu płynu do dezynfekcji rąk, dostępnego przy wejściach do obiektu w oznaczonych pojemnikach.
 • Wszyscy uczestnicy zobowiązani są do zachowania obowiązującego dystansu społecznego 1,5 metra od innych osób podczas przemieszczania się po terenie imprezy i w trakcie wykonywania ćwiczeń.
Regulamin wydarzenia dostępny TUTAJ. Więcej informacji związanych z reżimem sanitarnym: TU

Parkingi przy Arenie Gliwice

Parkingi będą bezpłatne. Najlepiej zaparkować na parkingu P4 i P5 – znajdują się najbliżej wejścia na wydarzenie. P4 https://goo.gl/maps/ahKdqAVG6Mt  P5 https://goo.gl/maps/xSRgKTCikzT2 

Dojazdy do Areny Gliwice

Więcej TUTAJ.

Jedzenie i napoje

Uczestnicy zawodów będą mieli możliwość zamówienia jedzenia i napojów na wynos w punkcie gastronomicznym SzamArena. Menu dostępne jest TUTAJ.

Szatnia

Na miejscu, dla uczestników wydarzenia dostępna będzie szatnia zlokalizowana przy sali zawodów.

Zdjęcia

Dokonanie zgłoszenia i udział w turnieju równoznaczny jest z wyrażeniem bezterminowo nieodpłatnej zgody na rejestrację fotograficzną, wideo i telewizyjną wszystkich prezentacji oraz ich wykorzystanie, publikację i emisję w dowolnych mediach.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

facebook-square-svgrepo-com
instagram-svgrepo-com
linkedin-svgrepo-com
twitter-square-svgrepo-com (1)
play-square-svgrepo-com
Przeżyj emocje sportowe i koncertowe, będąc częścią ważnej zmiany dla środowiska.
Niezwykła przestrzeń przeznaczona do organizacji imprez sportowych oraz koncertów.
Arena pełna możliwości. Z nami pomysły zmienisz w rzeczywistość.

4,7

+ 10 199 opinii
Google

Niezbędnik Uczestnika na Ladies’ Night Contest
Wybierając - akceptuję - wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, pikseli, znaczników i podobnych technologii. Umożliwiają one nam śledzenie Twojej aktywności, dzięki czemu możemy udoskonalać działanie strony. Wykorzystujemy je na potrzeby wykonywania anonimowych statystyk oraz w celach marketingowych.
Polityka prywatności