Skorzystaj z naszej oferty lożowej! Twoja przepustka do świata wyjątkowych wrażeń - dowiedz się więcej
search-svgrepo-com (2)
search-svgrepo-com (2)
search-svgrepo-com (2)

5 czerwca, 2020

Arena Online z młodymi gwiazdami muzyki

[vc_row][vc_column width="1/1"][vc_column_text]

Projekt rozrywki bez wychodzenia z domu, czyli Arena Online, rozpoczyna nowy cykl o nazwie ON Festiwal - scena My Name Is New. To wspólny projekt Areny Online, firmy Shadok i wytwórni Kayax.

Sport, muzyka, przedstawienia dla dzieci, zajęcia dla aktywnych, a nawet pokazy tańca i sztuki barmańskiej – to wszystko dostępne jest na wizji Areny Online, w postaci streamingu z profesjonalnego studia współtworzonego przez Shadok AV Group. Liczba występujących gości wciąż rośnie, a od przyszłego tygodnia czekają nas kolejne nowości. Będzie jeszcze bardziej muzycznie, bo startujemy z projektem wspólnym z wytwórnią Kayax. Chodzi o My Name Is New, czyli prezentację najbardziej obiecujących, młodych gwiazd, które w najbliższych latach mają szansę podbić krajowy rynek.

- Do końca sierpnia, w każdą środę w naszym studio rozbrzmiewać będą dźwięki najciekawszych przedstawicieli muzycznego, młodego pokolenia. Mamy nadzieję, że znajdziemy tu prawdziwe talenty, które także dzięki Arenie Gliwice zyskają fanów także na śląskim rynku. Jako pierwszy pojawi się zespół MONS – mówi Łukasz Buszman z Areny Gliwice.

A to nie koniec ciekawostek przyszłego tygodnia. W czwartek (Boże Ciało), Arena Online przypomni najciekawsze produkcje ostatnich tygodni. Specjalnie dla osób, które być może nie miały okazji zobaczyć m.in. występów Krzysztofa Kobylińskiego, zespołu Rat Kru czy przygotowania przepysznych dań z Julienem Secherem, zaserwujemy pakiet „The best of…”. Wystarczy o godz. 15 włączyć arenowy kanał YouTube, by po kolei zapoznać się z tym, co serwowaliśmy naszym widzom.

Oczywiście nie zapominamy o codziennych porcjach lubianych już programów i startujemy tradycyjnie w poniedziałek o godz. 17. Wspomniany kanał YouTube i media społecznościowe Areny Gliwice zapraszają![/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width="1/1"][vc_single_image media="91367" media_width_percent="100"][/vc_column][/vc_row]

facebook-square-svgrepo-com
instagram-svgrepo-com
linkedin-svgrepo-com
twitter-square-svgrepo-com (1)
play-square-svgrepo-com
Przeżyj emocje sportowe i koncertowe, będąc częścią ważnej zmiany dla środowiska.
Niezwykła przestrzeń przeznaczona do organizacji imprez sportowych oraz koncertów.
Arena pełna możliwości. Z nami pomysły zmienisz w rzeczywistość.

4,7

+ 10 199 opinii
Google

Arena Online z młodymi gwiazdami muzyki
Wybierając - akceptuję - wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, pikseli, znaczników i podobnych technologii. Umożliwiają one nam śledzenie Twojej aktywności, dzięki czemu możemy udoskonalać działanie strony. Wykorzystujemy je na potrzeby wykonywania anonimowych statystyk oraz w celach marketingowych.
Polityka prywatności