Skorzystaj z naszej oferty lożowej! Twoja przepustka do świata wyjątkowych wrażeń - dowiedz się więcej
search-svgrepo-com (2)
search-svgrepo-com (2)
search-svgrepo-com (2)

10 czerwca, 2020

Odwołanie trasy Riverside

Przekazujemy komunikat od zespołu:

Witajcie, Jak już zapewne wiecie z naszego ogłoszenia, polska trasa „I’m Your Private Wasteland Tour 2020” zostaje z wiadomych powodów odwołana. To ciężkie i trudne czasy dla nas wszystkich. Wielu artystów, w tym również my -  pozbawionych jest przez to swojego głównego źródła dochodu. Nie chcemy jednak w nieskończoność przekładać kolejnych koncertów, nie mamy żadnej gwarancji, że jesienią 2020 czy wiosną 2021 roku wszystko wróci do normy. Dlatego wspólnie podjęliśmy decyzję, że rezygnujemy z dalszych znaków zapytania i niepewności. Mamy jednak dla Was pewną propozycję. Pewną formę zadośćuczynienia za odwołanie trasy. Pewne podsumowanie tych pięknych dwóch lat, podczas których promowaliśmy płytę „Wasteland". Chcielibyśmy zaoferować Wam alternatywę w postaci specjalnego pięknie wydanego koncertowego boxu „WASTELAND TOUR 2018 - 2020”, w skład którego wejdzie:
  • zbiór wszystkich koncertowych utworów zagranych podczas trasy Wasteland w latach 2018-2020” na dwóch płytach CD ( 2 x po 80 minut)
  • koncert video z niemieckiego Oberhausen wydany na płycie BluRay
  • cztery pocztówki z autografami
Wszystko w ładnym „wastelandowym" pudełku. Premierę boxu planujemy na połowę września 2020. Box „Wasteland Tour 2018-2020” nie będzie dostępny w oficjalnej sprzedaży dystrybucyjnej, nie będzie go można nabyć w sklepach. W pierwszej kolejności otrzymać go będą mogły tylko osoby wymieniające bilety. Uwaga! Ponieważ musimy wiedzieć ile osób byłoby czymś takim zainteresowanych, i ile sztuk pakietu koncertowego mamy stworzyć, będziemy bardzo wdzięczni o informację jaką formę zadośćuczynnienia wybieracie. Do końca czerwca 2020 musielibyśmy poznać Waszą odpowiedż. Nie ukrywamy, że opcja wyboru koncertowego boxu sprawi, że będziemy mogli przetrwać nadchodzący czas i dotrwać do roku 2021, dlatego z góry dziękujemy za Wasze wsparcie. Riverside

facebook-square-svgrepo-com
instagram-svgrepo-com
linkedin-svgrepo-com
twitter-square-svgrepo-com (1)
play-square-svgrepo-com
Przeżyj emocje sportowe i koncertowe, będąc częścią ważnej zmiany dla środowiska.
Niezwykła przestrzeń przeznaczona do organizacji imprez sportowych oraz koncertów.
Arena pełna możliwości. Z nami pomysły zmienisz w rzeczywistość.

4,7

+ 10 199 opinii
Google

Odwołanie trasy Riverside
Wybierając - akceptuję - wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, pikseli, znaczników i podobnych technologii. Umożliwiają one nam śledzenie Twojej aktywności, dzięki czemu możemy udoskonalać działanie strony. Wykorzystujemy je na potrzeby wykonywania anonimowych statystyk oraz w celach marketingowych.
Polityka prywatności