Organizatorzy Targów Mamaville zapraszają wszystkich entuzjastów rodzicielstwa i rodzin z dziećmi na jesienną edycję swoich targów. Wydarzenie odbędzie się w kilku miastach Polski, oferując bogaty program zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci.

Mamaville to największe targi dla kobiet w ciąży, świeżo upieczonych rodziców i rodzin z dziećmi w Polsce. Przyciągają one wielu wystawców, którzy zaprezentują swoje unikalne kolekcje stworzone specjalnie na te targi. W trakcie wydarzenia odbędą się wykłady dla rodziców, skoncentrowane na różnorodnych aspektach rodzicielstwa. Dodatkowo, organizatorzy przygotowali wiele atrakcji dla dzieci w fantastycznej strefie Atrakcji obejmujących kreatywne zajęcia i gry, gdzie najmłodsi będą mogli bawić się klockami, korzystać z animacji i cieszyć się różnorodnymi kreatywnymi rozrywkami.

Dla chwili odpoczynku i relaksu przewidziano Strefę Chillout, specjalnie stworzoną dla mam z dziećmi

Nie zapomniano również o barwnej i inspirującej Strefie Zakupów, w której swoje stoiska zaprezentują znane marki, głównie polscy producenci. Wśród dostępnych produktów znajdą się ubrania, zabawki, wózki, foteliki, akcesoria i dodatki do wnętrz. Ponadto, będzie można zapoznać się z ofertą wydawców książek oraz skorzystać z różnorodnych usług dla rodzin i dzieci w różnym wieku, począwszy od niemowlaków aż po starszaków.

Targi Mamaville to nie tylko okazja do zakupów, ale również możliwość skorzystania z wielu premierowych produktów i promocji. To idealne miejsce, aby spędzić fantastyczny czas w gronie rodzinnym.

Warto zaznaczyć, że wejście na targi Mamaville jest bezpłatne dla wszystkich odwiedzających.

Lista warsztatów dla Dorosłych i Dzieci:

10:15 do 11:30 – „Pierwsza pomoc u niemowląt i dzieci” / Maciej Gamrat/ Promedyk

11:45 do 12:45 – „Budujemy odporność przed żłobkiem i przedszkolem” / mgr farm. Marcin Korczyk/ Pan Tabletka

13:00 do 14:00 – Karmienie piersią bez tajemnic – Typowe problemy na początku karmienia piersią – jak je rozwiązać? / Lena Siwonia-Witkowska/NENO.

14:15 do 15:15 – „Aktywne słuchanie – jak podążać za dzieckiem i mu towarzyszyć” /Anna Górny-Bogulska/ Home of Bears, Potuleni

15:30 do 16:30 – „Chusta i nosidełko – Jak wygodnie nosić dziecko?” /Zaffiro x KoAla Alicja Włodarska Certyfikowana Doradczyni Chustonoszenia

 

WARSZTATY DLA DZIECI

EkoMuzyka

EkoMuzyka dla smyka zaprasza na wspólne muzykowanie o każdej pełnej godzinie!

Prowadzenie: Katarzyna Majerczyk/Ekomuzyka

Do dzieła

10:30 – 11:00 – Akademia Sensoryczna – dla dzieci od 6 miesiąca do 2 lat

11:30 – 12:00 – Akademia Sensoryczna – dla dzieci od 3 lat do 5 la

12:30 – 13:30 Papieroplastyka – dla dzieci od 6 lat do 10 lat

15:00 – 16:30 Kreatywne warsztaty twórcze

Prowadzenie: Magdalena Juszczak/ Do dzieła

Więcej szczegółów na temat targów Mamaville można znaleźć na stronie internetowej: https://targi.mamaville.pl/

Serdecznie zapraszamy.

INFORMACJE

24.09.2023

10:00 - 17:00

Mała Arena

wstęp bezpłatny