SILESIA FISHING – projekt od pasjonatów dla pasjonatów. 1-3 marca 2024 cała PreZero Arena Gliwice będzie tętnić wędkarskim życiem i wprowadzimy Was w klimat, jakiego jeszcze nie doświadczyliście wcześniej… Silesia Fishing to największe wydarzenie w kraju skierowane do karpiarzy i feederowców – w samym sercu Górnego Śląska.

Idea towarzysząca powołaniu do życia naszego formatu targowego była jedna – stworzenie platformy integrującej wędkarzy z branżą, udostępniając im tym samym przestrzeń do wymiany kontaktów, nawiązania nowych relacji, skutecznego doradztwa, zakupu najlepszych dostępnych na rynku produktów, zapoznania się z nowościami na kolejny sezon, udziału w spotkaniach i wykładach, a przede wszystkim stania się częścią wielkiej społeczności, spotykającej w jednym miejscu, by dzielić się swoim hobby. 

 CO PLANUJEMY?  

 Obecność największych zagranicznych i krajowych marek Część sprzedażowa i wystawowa Spotkania z topowymi osobistościami Prelekcje prowadzone przez specjalistów Wyprzedaże minionych kolekcji Przedstawienie nowości na kolejny sezon Rabaty stacjonarne i online tylko dla odwiedzających Konkursy z wyjątkowymi nagrodami Prezentacja łowisk komercyjnych i wód PZW Warsztaty ekologiczne dla najmłodszych Akcje społeczne 

Dlaczego Gliwice ?

PreZero Arena Gliwice to wielofunkcyjny obiekt o przeznaczeniu widowiskowo-sportowym. To także jedna z najnowocześniejszych oraz największych hal tego rodzaju w Polsce i Europie. Na Śląsku nie ma sobie równych! Mogą się tutaj odbywać wielkie widowiska rozrywkowe – np. występy międzynarodowych gwiazd, wydarzenia sportowe rangi mistrzowskiej, a także imprezy targowe czy wystawy. To również miejsce aktywizacji mieszkańców regionu. Obiekt składa się z kilku stref, wykorzystywanych jednocześnie podczas największych wydarzeń lub aranżowanych oddzielnie, stanowiących doskonałą lokalizację do realizacji indywidualnie dopasowanych imprez. 

Kim jesteśmy i co nas wyróżnia  

Arena Operator Sp. z o.o. jest zespołem specjalistów z sektora eventowego, posiadających wieloletnią praktykę w kreowaniu wydarzeń własnych i realizacji na najwyższym poziomie. Współpracujemy z największymi agencjami i markami w kraju jak Live Nation, Alter Art, KSW, Polski Związek Piłki Siatkowej, uzyskując najlepsze noty w zakresie obsługi wydarzeń. Rekord frekwencji wszechczasów na meczu reprezentacji w koszykówce, finał Eurowizji Junior, kolejne sezony Ninja Warrior, Mistrzostwa Świata w siatkówce mężczyzn 2022 – lista spektakularnych produkcji stale się powiększa, ściągając do Areny w ostatnich 4 latach ponad 1 000 000 odwiedzających.  Nasz wysiłek, zaangażowanie i profesjonalizm był wielokrotnie nagradzany m.in. otrzymaniem tytułu ‘obiekt sportowy roku 2019’.   

INFORMACJE

1-3.03.2024

Godziny otwarcia

Piątek: 10:00 – 18:00
Sobota: 10:00 – 17:00
Niedziela: 10:00 – 16:00

Arena Główna

eventim.pl