Cykl spektakli teatralnych dla małych i dużych w PreZero Arenie Gliwice.

W niedzielne poranki zapraszamy dzieci w każdym wieku do wspólnej zabawy z kolektywem teatralnym Lufcik na korbkę. W ramach drugiego sezonu cyklu odbędą się cztery przedstawienia, które rozwijają wyobraźnię, budzą ciekawość otaczającego świata i zachęcają uczestników do współtworzenia spektaklu.

26.11.2023: „Ale Ogień! Bardzo żywy żywioł” – pokaz premierowy! 

Ogień jest ekstra! Pomógł rozwinąć się cywilizacji, ruszył przemysł, dał światło w nocy i ciepło w zimie. Najlepszy kumpel Prometeusza, prawdziwy superbohater. Godny szacunku, podziwu, oddania. Każdy chciałby być taki, jak Ogień. Czyżby…?

Mały Ogień ma więcej energii niż jest w stanie pomieścić jego ciałko. Wszędzie go pełno, zapala się do każdego pomysłu i wydaje się nigdy nie męczyć. Jego entuzjazm i żarliwość wypełniają każdy zakamarek, a „gorąca głowa” pełna jest najbardziej szalonych pomysłów. Niestety, dzieciom na całym świecie nie wolno bawić się (z) Ogniem. Nic więc dziwnego, że czuje się czasem samotny, smutny, albo nawet – zły. A zły ogień to pożoga i zgliszcza… a to nie ułatwia znalezienia przyjaciół.

Czy Mały Ogień poradzi sobie z opanowaniem niepohamowanych wybuchów? Czy da radę pozostać wspaniałym sobą, nie paląc przy tym bliższej i dalszej okolicy? Z pomocą innych Żywiołów oraz dzieci to może się udać!

Zapraszamy na wspólny energetyczny czas. Ogień – polub go w sobie!

INFORMACJE

26.11.2023

12:00

Hol C

na Eventim.pl

Każda osoba, bez względu na wiek powinna posiadać bilet wstępu.
Rodziny i kilkuosobowe grupy zachęcamy do zakupu pakietu biletów odpowiadającego danej liczbie członków rodziny/grupy.

Parking bezpłatny