Zapraszamy na coroczne wydarzenie dedykowane profesjonalistom z różnych branż! To wyjątkowa okazja, by zdobyć nową wiedzę, nawiązać cenne kontakty biznesowe oraz poznać najnowsze trendy i narzędzia wspierające kreatywność i efektywność w pracy.
Dlaczego warto wziąć udział?
- Inspirujące prelekcje: Wysłuchaj ekspertów, którzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem.
- Praktyczne warsztaty: Rozwijaj swoje umiejętności w dynamicznie zmieniającym się świecie biznesu.
- Panele dyskusyjne: Zdobądź nowe spojrzenia na kluczowe zagadnienia w Twojej branży.
Tegoroczni prelegenci:
Tomasz Kammel
Optymista, showman, humanista. Urok osobisty, uśmiech i dobre maniery sprawiają, że jest uwielbianym prezenterem. Tomasz Kammel to gwiazda telewizji, ale także specjalista w dziedzinie komunikacji międzyludzkiej. Autor i prowadzący: The Voice of Poland, The Voice Kids, Pytanie na Śniadanie, Dance Dance Dance, Kocham Cię Polsko, a kiedyś Randka w ciemno i wiele innych. Człowiek, który o sztuce występowania przed publicznością wie wszystko. W Internecie zdradza tajniki skutecznej komunikacji na autorskim kanale „Kammel Czanel” na YouTube. Autor książek: „Jak występować publicznie … nie tylko w telewizji”, „Moc w gębie. Jak gadać, żeby się dogadać.” oraz „Dogadajmy się.”
Cel szkolenia
Nie każdy rodzi się z naturalnym talentem mówcy. Każdy jednak może nauczyć się technik, dzięki którym będzie dobrze wypadał w kontaktach z kamerą czy podczas wystąpień publicznych. Głównym celem szkolenia jest pozyskanie, pogłębienie i doskonalenie umiejętności prezentacyjnych uczestników oraz wyposażenie ich w narzędzia i umiejętności przygotowywania i przedstawiania skutecznych prezentacji.
Program szkolenia obejmuje następujące zagadnienia:
- Klucz do sukcesu w komunikacji – pierwsze wrażenie. Ile trwa, jak je osiągnąć i jak utrzymać? Teoria i ćwiczenia.
- Jak od samego początku budować więź i świetne relacje ze słuchaczami?
- Sposoby walki z tremą. Jak uczynić z tremy motywatora i osobistego ochroniarza? Teoria i ćwiczenia.
- Język wypowiedzi, czyli jak formułować zdania wpływu? Jak brzmi lider?
- Mówca-słuchacze. Słowa klucze budujące relacje i słowa, które niszczą relacje?
- Język lidera. Mocne sformułowania. Zdania, które przyciągają uwagę.
- Język ciała, czyli jak nim mówić i jak naturalnie wykorzystywać siłę gestów? Teoria i ćwiczenia.
- Jak wpływać na słuchaczy i radzić sobie z trudną publicznością?
- Radzenie sobie z trudnymi pytaniami.
- Jak powinna wyglądać prezentacja, by była czytelna i interesująca? Omówienie błędów i wskazanie na najciekawsze prezentowanie danych.
Moduł: Moc pozytywnej recenzji
Na podstawie ćwiczeń opartych na autorskiej metodzie pozytywnej recenzji każdy z uczestników warsztatu wyjdzie z sali szkoleniowej ze świadomością swoich mocnych stron, jako mówcy i komunikatora. Pokażemy i udowodnimy, że widownia zawsze jest po naszej stronie, że większość strachów i obaw, które nam towarzyszą są niczym innym, tylko naszymi wyobrażeniami, obawami i kompleksami. Wystarczy uwierzyć otaczającym nas ludziom w to, że mamy swoje mocne strony – bo każdy je ma – i wystarczy na nich budować samego siebie i swoje wystąpienia. Aby wzmocnić przekaz i pozostać w pamięci naszych rozmówców, porozmawiamy i zobaczymy, jak wielka kryje się moc w opowiadaniu historii. Jak opowiadać czerpiąc z własnych doświadczeń i przekładać je na komunikację w biznesie.
Elitarny Łobuz
Przedsiębiorca, projektant, influencer. Właściwie Tomasz Roy-Szabelewski – pochodzący z rodziny warszawskich przedsiębiorców influencer. Dorastał między Warszawą, Juratą i Konstancinem. Uczęszczał do Liceum im. Stefana Batorego. Ukończył szkołę średnią w Kalifornii, a następnie Iberoamerykanistykę na Uniwersytecie w Cambridge, gdzie uzyskał tytuł magistra. Zna pięć języków. Spędził ponad 20 lat w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Niemczech, Austrii oraz we Włoszech, gdzie po ukończeniu studiów rozpoczął karierę projektanta wnętrz. W tym czasie inwestuje w nieruchomości oraz dzieła sztuki, udziela porad wnętrzarskich w programach telewizyjnych. Od 2023 roku – jako Elitarny Łobuz – dzieli się w internecie swoimi spostrzeżeniami z zakresu stylu życia polskich elit, a także szerzy wiedzę z zakresu stylu, manier i etykiety. Przedstawia zasady savoir-vivre nie na klęczkach, a z typową dla prawdziwych elit nonszalancją i przymrużeniem oka.
Program wykładu:
- Kolejność powitań, pożegnań, przedstawianie uczestników.
- Kolejność wchodzenia do windy, po schodach, w korytarzu.
- Subtelne sposoby na wyłączenie się z rozmowy.
- Etykiety przy biznesowym stole.
- Kolejność zamawiania dań w grupie.
- Podstawowe maniery, korzystanie z telefonu.
- Jak kulturalnie udać się do toalety.
- Komunikacja niewerbalna z kelnerem, płacenie rachunku.
- Komunikacja biznesowa m.in. język ciała, zwroty pomocnicze, korespondencja.
- Co zrobić, gdy zapomnimy imienia rozmówcy.