Skorzystaj z naszej oferty lożowej! Twoja przepustka do świata wyjątkowych wrażeń - dowiedz się więcej
search-svgrepo-com (2)
search-svgrepo-com (2)
search-svgrepo-com (2)
Niezbędnik Uczestnika - Gliwickie Dni Domu i Ogrodu
Niezbędnik Uczestnika – Gliwickie Dni Domu i Ogrodu
18 czerwca, 2021
Spotkaj się z Biblioteką Publiczną w Gliwicach w Summer Arenie!
Spotkaj się z Biblioteką Publiczną w Gliwicach w Summer Arenie!
29 czerwca, 2021

24 czerwca, 2021

Zaczynamy wakacje! Pierwszy weekend 2. edycji Summer Areny

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]

Summer Arena zaprasza 25-27 czerwca na wspólne świętowanie początku wakacji. Będzie muzyka, joga, coś dla najmłodszych i dobre jedzenie.

Summer Arena, czyli letnia strefa rozrywki wokół Areny Gliwice, to propozycja spędzenia czasu z rodziną i przyjaciółmi w aktywny i ciekawy sposób. Od 25-27 czerwca przez całe lato, w każdy weekend wakacji będzie można wziąć udział w wielu interesujących propozycjach.

Będzie tanecznie, koncertowo, rozrywkowo, sportowo i nie zapomnijmy o najważniejszym – smacznie. Jednym słowem – atrakcji nie zabraknie!

Śpiew i tańce do białego rana

25.06, w piątkowy wieczór mieszkańcy Gliwic i okolic zaproszeni są na karaoke (godz. 19.00), które będzie rozgrzewką przed RockIN’ Summer – imprezą taneczną w klimacie lat 50 i 60. XX wieku (sobota, 26.06, godz. 21.30). Brak umiejętności tanecznych nie stanowi żadnego problemu! Podczas potańcówki będzie można nauczyć się kroków. Taneczny Klub Sportowy 3arte Arena Gliwice zadba o dobrą zabawę i poprowadzi bezpłatne lekcje tańca.

Każdy znajdzie coś dla siebie

Na świeżym powietrzu, na spokojnie i dla zdrowia. Tych nie do końca zdecydowanych może przekona fakt, że zajęcia są zupełnie darmowe. W niedzielę, 27.06 (godz. 10.00), odbędą się pierwsze cykliczne zajęcia jogi. To świetny sposób na relaks – joga nie wymaga idealnej kondycji, a najprostszych ruchów można nauczyć się już po pierwszych zajęciach i powtarzać je w domowym zaciszu. Plenerowe warsztaty poprowadzi joginka Alina Sapała.

Popołudniu zaproszeni są nieco młodsi uczestnicy. Od godziny 16.00 do 18.00 dzieci będą mogły wziąć udział w zabawach i animacjach. Szykuje się Mini Disco, podczas którego profesjonalni animatorzy zadbają, by dzieciom ani na chwilę nie zniknęły uśmiechy z ust, a rodzice będą mogli wypocząć i wypróbować menu SzamAreny – oferty gastronomicznej Areny Gliwice.

Niedzielny wieczór uprzyjemni koncert kameralny w składzie: Bartłomiej “Mechnik” Chyla i Tomasz Mucha. Usłyszymy śpiew, skrzypce elektryczne oraz gitarę. Program występu będzie połączniem znanych coverów, jak i autorskich utworów. Muzyczne spotkanie rozpoczyna się o godz. 19.00.

Jeśli jesteście ciekawi, co jeszcze będzie się działo w wakacje w Gliwicach, Arena Gliwice zaprasza na facebookowy fanpage Summer Arena. Tam na bieżąco znajdziecie wszystkie szczegóły.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

facebook-square-svgrepo-com
instagram-svgrepo-com
linkedin-svgrepo-com
twitter-square-svgrepo-com (1)
play-square-svgrepo-com
Przeżyj emocje sportowe i koncertowe, będąc częścią ważnej zmiany dla środowiska.
Niezwykła przestrzeń przeznaczona do organizacji imprez sportowych oraz koncertów.
Arena pełna możliwości. Z nami pomysły zmienisz w rzeczywistość.

4,7

+ 10 199 opinii
Google

Zaczynamy wakacje! Pierwszy weekend 2. edycji Summer Areny
Wybierając - akceptuję - wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, pikseli, znaczników i podobnych technologii. Umożliwiają one nam śledzenie Twojej aktywności, dzięki czemu możemy udoskonalać działanie strony. Wykorzystujemy je na potrzeby wykonywania anonimowych statystyk oraz w celach marketingowych.
Polityka prywatności