Skorzystaj z naszej oferty lożowej! Twoja przepustka do świata wyjątkowych wrażeń - dowiedz się więcej
search-svgrepo-com (2)
search-svgrepo-com (2)
search-svgrepo-com (2)
Zaczynamy wakacje! Pierwszy weekend 2. edycji Summer Areny
Zaczynamy wakacje! Pierwszy weekend 2. edycji Summer Areny
24 czerwca, 2021
Niezbędnik uczestnika - PlenR: sanah
Niezbędnik uczestnika – PlenR: sanah
30 czerwca, 2021

29 czerwca, 2021

Spotkaj się z Biblioteką Publiczną w Gliwicach w Summer Arenie!

W ramach wydarzenia Summer Arena Miejska Biblioteka Publiczna w Gliwicach przygotowała letnią strefę kulturalno-edukacyjną, w której w każdy weekend od 3 lipca do 29 sierpnia, w godz. 15.00-19.00 odbywać się będą spotkania literackie z autorami, koncerty, animacje oraz warsztaty edukacyjne i kreatywne.

Każdy weekend na małej scenie to duża dawka wrażeń literackich i muzycznych. Chmielarz, Szczygieł, Rogoziński, Rusinek, Orbitowski, Kańtoch, Rudnicka, Kret, Duszyński – czyli spotkania z wyjątkowymi autorami. Natomiast gorące muzyczne brzmienia i takty zapewnią: Duet Azzurro, Something Sweet Quartet, VelvetEve, ToPaDok, Prywaciarze, W sam raz, Orkiestra Ostropa i Foliba!

W części warsztatów edukacyjnych EduZone, podczas zajęć z Legorobotyki, Neuroedukacji, Brain Box, English Fun czy XBOX Dance dzieci, poprzez zabawę, odkryją reguły naukowe i wzbogacą swoją wiedzę.

W FunZone rządzić będzie kreatywność! Warsztaty makramowe, ceramiczne, florystyczne, decoupage, tkackie, pisania run, architektoniczno-malarskie, plastyczne, konstruktorskie, gry na afrykańskich instrumentach. Własnymi grafikami i różnymi technikami zdobić będzie można t-shirty, fartuchy i czapki kuchenne, torby i plecaki, a uzdolnieni prowadzący nauczą, jak własnoręcznie wykonać makramowe torebki, ozdoby ścienne w stylu boho, sznurkowe obrazy, naturalne rzeźby, rysunki na szkle, kosmos w słoiku i wiele, wiele więcej…

Na stoisku Biblioteki gliwiccy bibliotekarze zaproszą do zabaw i quizów literackich. Nowością i niespodzianką dla mieszkańców będzie możliwość zapisania się do biblioteki oraz plenerowe wypożyczanie zbiorów.

Wszystkie atrakcje organizowane w ramach strefy kulturalno-edukacyjnej są bezpłatne.

Szczegółowych programów każdego weekendu szukajcie na facebook.com/MBPGliwice oraz www.biblioteka.gliwice.pl

W Gliwicach w wakacje nie będziecie się nudzić!

facebook-square-svgrepo-com
instagram-svgrepo-com
linkedin-svgrepo-com
twitter-square-svgrepo-com (1)
play-square-svgrepo-com
Przeżyj emocje sportowe i koncertowe, będąc częścią ważnej zmiany dla środowiska.
Niezwykła przestrzeń przeznaczona do organizacji imprez sportowych oraz koncertów.
Arena pełna możliwości. Z nami pomysły zmienisz w rzeczywistość.

4,7

+ 10 199 opinii
Google

Spotkaj się z Biblioteką Publiczną w Gliwicach w Summer Arenie!
Wybierając - akceptuję - wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, pikseli, znaczników i podobnych technologii. Umożliwiają one nam śledzenie Twojej aktywności, dzięki czemu możemy udoskonalać działanie strony. Wykorzystujemy je na potrzeby wykonywania anonimowych statystyk oraz w celach marketingowych.
Polityka prywatności