Skorzystaj z naszej oferty lożowej! Twoja przepustka do świata wyjątkowych wrażeń - dowiedz się więcej
search-svgrepo-com (2)
search-svgrepo-com (2)
search-svgrepo-com (2)

7 października, 2020

W piątek znowu będzie można zagrać!

Arena Gliwice oraz Ludiversum - planszówkowa kawiarnia, znowu zapraszają wszystkich fanów gier planszowych na kolejne spotkanie z serii Nocne Granie. 

Planszówki – wbrew przekonaniom – to nie tylko zabawa dla najmłodszych. Są doskonałą okazją, a niekiedy i pretekstem, do spędzenia czasu z rodziną czy znajomymi. To hobby dla każdego – dzieci, dorosłych, seniorów. Czy jest coś fajniejszego, niż osiągnięta wspólnymi siłami wygrana? Mimo skupienia na tym, co się dzieje aktualnie na planszy, zawsze znajdzie się czas na pogaduszki czy żarty.  Wydarzenie jest organizowane w ramach projektu Nasza Arena, wychodzącym na potrzebę aktywności, realizowania swojego hobby i spędzania czasu w najlepszy, możliwy sposób dla mieszkańców miasta i regionu.  Serdecznie zapraszamy wszystkich w piątek, 9.10. Wstęp: 10 złPodczas wydarzenia będą obowiązywać zasady bezpieczeństwa sanitarnego, więcej na wydarzeniu na FB.

facebook-square-svgrepo-com
instagram-svgrepo-com
linkedin-svgrepo-com
twitter-square-svgrepo-com (1)
play-square-svgrepo-com
Przeżyj emocje sportowe i koncertowe, będąc częścią ważnej zmiany dla środowiska.
Niezwykła przestrzeń przeznaczona do organizacji imprez sportowych oraz koncertów.
Arena pełna możliwości. Z nami pomysły zmienisz w rzeczywistość.

4,7

+ 10 199 opinii
Google

W piątek znowu będzie można zagrać!
Wybierając - akceptuję - wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, pikseli, znaczników i podobnych technologii. Umożliwiają one nam śledzenie Twojej aktywności, dzięki czemu możemy udoskonalać działanie strony. Wykorzystujemy je na potrzeby wykonywania anonimowych statystyk oraz w celach marketingowych.
Polityka prywatności