Skorzystaj z naszej oferty lożowej! Twoja przepustka do świata wyjątkowych wrażeń - dowiedz się więcej
search-svgrepo-com (2)
search-svgrepo-com (2)
search-svgrepo-com (2)
Miniaturowa Polska. Magiczny świat wokół kolei
Niezbędnik Uczestnika Miniaturowa Polska 2020
24 września, 2020
W piątek znowu będzie można zagrać!
W piątek znowu będzie można zagrać!
7 października, 2020

2 października, 2020

Arena Tattoo – konwent na jakim jeszcze nie byliście

Arena Tattoo – jedyny taki konwent tatuażu

W dniach 28-29 listopada w Arenie Gliwice odbędzie się Arena Tattoo. Wbrew temu, co mogłaby sugerować nazwa, nie będzie to jednak typowy konwent tatuażu: łamiąc utarte w branży schematy, organizatorzy jako motyw przewodni przyjęli człowieka i wszelkie modyfikacje jego ciała, na które spojrzą pod rozmaitymi kątami – od naukowego po estetyczny. Nie zabraknie także ciekawych wydarzeń towarzyszących, w tym rockowych koncertów.

Wydarzenie jest częścią projektu o nazwie BodyMody prowadzonego przez IKG Technology.

BodyMody porusza tematy dotyczące sfery ludzkiego ciała – tatuaż i inne modyfikacje, kosmetologia, medycyna estetyczna, neurologia, psychologia, zdrowie i uroda. Ustalamy jednak sztywną granicę pomiędzy poszczególnymi branżami. Naszą ideą jest pokazanie sztuki ciała w innowacyjnym spojrzeniu, dostosowanym do dzisiejszego świata, również poprzez przestrzeń intelektualną – mówi Kamil Galicki, pomysłodawca i lider projektu.

Piercing i barberzy

Podobnie jak cały projekt, sama impreza również jest zakrojona na szeroką skalę. Oprócz stoisk wystawców, wśród których znajdą się nie tylko studia tatuażu, ale także m.in. piercerzy i barberzy, organizatorzy zadbali również o atrakcje dodatkowe, które wpiszą się w klimat targów. Podczas wydarzenia będzie strefa sportów walki, wystawa sztuki ulicznej, zajęcia jogi oraz szansa na to, by na nowo odkryć planszówki dzięki ekipie katowickiego Ludiversum, a także koncerty m.in. Silver Samurai.

Nie zabraknie także pokazów burleski czy pole dance. Na gości czekać będzie zróżnicowane menu w strefie gastronomicznej – od food traków do smakołyków dla fanów vege kuchni.

Ostre brzmienia

W programie wydarzenia uwzględniono również koncerty. Będzie coś dla miłośników ostrych brzmień, ale nie tylko. Na scenie oprócz zespołów takich jak Silver Samurai czy DiAnti, pojawi się również DJ-saksofonista Treleque oraz młode talenty odkryte przez wytrwórnię Kayax: CF 98, MOPS, Caville i Cukier.

Wspomnijmy jeszcze o konkursie na najciekawszy tatuaż wykonany w czasie imprezy, bo taka atrakcja też się szykuje. Oceniać będą świetni klasycy tej sztuki. Więcej o konkursie: TUTAJ

Bilety są dostępne na stronie Eventim.pl.

facebook-square-svgrepo-com
instagram-svgrepo-com
linkedin-svgrepo-com
twitter-square-svgrepo-com (1)
play-square-svgrepo-com
Przeżyj emocje sportowe i koncertowe, będąc częścią ważnej zmiany dla środowiska.
Niezwykła przestrzeń przeznaczona do organizacji imprez sportowych oraz koncertów.
Arena pełna możliwości. Z nami pomysły zmienisz w rzeczywistość.

4,7

+ 10 199 opinii
Google

Arena Tattoo – konwent na jakim jeszcze nie byliście
Wybierając - akceptuję - wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, pikseli, znaczników i podobnych technologii. Umożliwiają one nam śledzenie Twojej aktywności, dzięki czemu możemy udoskonalać działanie strony. Wykorzystujemy je na potrzeby wykonywania anonimowych statystyk oraz w celach marketingowych.
Polityka prywatności