Skorzystaj z naszej oferty lożowej! Twoja przepustka do świata wyjątkowych wrażeń - dowiedz się więcej
search-svgrepo-com (2)
search-svgrepo-com (2)
search-svgrepo-com (2)
Arena Gliwice - podsumowanie roku 2020
Arena Gliwice – podsumowanie roku 2020
31 grudnia, 2020
Maraton Zumba Masterclass
Niezbędnik Uczestnika na Maraton Zumba Masterclass w ramach zawodów Latin Arena Contest
20 stycznia, 2021

13 stycznia, 2021

SzamArena – dowozimy pyszności prosto pod Twoje drzwi

Arena Gliwice od zawsze specjalizowała się w przygotowywaniu przekąsek na imprezę. Załoga gastronomiczna obiektu przygotowywała posiłki podczas największych imprez koncertowych i wydarzeń sportowych na Śląsku. Nastał czasby wprowadzić zmiany.  

Przekąski na wydarzeniach, zamieniły się w dania dowożone prosto pod drzwi – tak powstała SzamArena, pierwsza w Gliwicach marka gastronomiczna dark kitchen.

Wzbogaciliśmy menu, do burgerów i zapiekanek dołączając pizzę, by gromadząc się w większym gronie, znajomi czy bliscy nie musieli wybierać pomiędzy imprezowymi specjałami – burger i pizza nie muszą się wykluczać! Dobrze rozbudowane zaplecze gastronomiczne Areny Gliwice sprawia, że w SzamArena oferujemy oba dania, dzięki czemu dorośli mogą cieszyć się smakiem burgerów ze 100% wołowiną, nie kłopocząc się co zamówić dzieciom – pociechy będą mogły zjeść swoją ulubioną Margheritę na pysznym cieście.  

Jakość w parze ze smakiem 

Pizzę wypiekamy w 280 stopniach Celsjusza, żeby ciasto było idealnie miękkie i chrupiące, buzyskać efekt „domowej” pizzy, jak podczas wizyty u mamy. W menu jest 7 różnych rodzajów, zadowoleni będą miłośnicy ostrych smaków, jak i tych bardziej klasycznych, a także wegetarianie. 

Burgery to zdecydowanie danie popisowe SzamAreny.

Poświęciliśmy niemało czasu, żeby udoskonalić recepturę, by w końcu móc pochwalić się idealnym, autorskim sosem z karmelizowanej cebuli–mówi Rafał Głowacki, kierownik ds. gastronomii Areny Gliwice. W trosce o jakość i dobry smak, postawiliśmy na selekcjonowane pieczywo i świeże warzywa – imprezowa przekąska ma być nie tylko sycąca, ale i smaczna – dodaje Rafał.

Najważniejszym elementem jest jednak wołowina, więc w SzamArenie zdecydowano się dostawy mięsa z certyfikowanej ubojni na Mazowszu, która utrzymuje restrykcyjny system bezpieczeństwa, uwzględniając dobrostan zwierząt. Serwowany burger to 200 gram stuprocentowej wołowiny bez żadnych dodatków, przy czym mięso pochodzi z ręcznej obróbki elementów wołowych, a zawartość tłuszczu śródmięśniowego wynosi maksymalnie 20% bez dodatku innych tłuszczy. 

Pyszne nie musi być drogie 

Istnieje przekonanie, że im droższe tym lepsze. W SzamArenie udowadniamy, że to nie musi być prawdaprzystępna cena i dobra jakość jedzenia mogą iść w parze. Obniżenie kosztów eksploatacji to niewątpliwa zaleta formuły dark kitchen. Dodatkowym bonusem dla klientów jest darmowa dostawa  rzadkość na gliwickim rynku. Decydując się na box, czyli 6 sztuk danego produktu (do wyboru burgery, pizza, hot dogi albo zapiekanki), można zaoszczędzić 10%.  

Nie tylko tanio, ale i szybko  

A to wszystko przy minimalnym czasie oczekiwania. Nasz koncept gastronomiczny powstał, by wypełnić luki na gliwickim rynku gastronomicznym, kiedy tworzy się tzw. „wąskie gardło” – czas w weekendowe wieczory, gdy na dostawę trzeba czekać 1,5 czy nawet 2 godziny. By sprostać temu zadaniu, SzamArena postanowiła skupić się na Gliwicach i dowozi tylko w obrębie miasta. Dzięki temu czas oczekiwania na zamówienie wynosi jedynie 30 minut.  

Staramy się, aby każdy szczegół przygotowanego zamówienia był jak najlepiej podany. Najlepiej przekonać się samemu. A jeśli już to zrobicie, zachęcamy by podzielić się swoją opinią, np. na pyszne.pl, gdzie w każdy piątek i sobotę, od 15.00 do 23.00 można zamówić dostawę również z SzamAreny. 

facebook-square-svgrepo-com
instagram-svgrepo-com
linkedin-svgrepo-com
twitter-square-svgrepo-com (1)
play-square-svgrepo-com
Przeżyj emocje sportowe i koncertowe, będąc częścią ważnej zmiany dla środowiska.
Niezwykła przestrzeń przeznaczona do organizacji imprez sportowych oraz koncertów.
Arena pełna możliwości. Z nami pomysły zmienisz w rzeczywistość.

4,7

+ 10 199 opinii
Google

SzamArena – dowozimy pyszności prosto pod Twoje drzwi
Wybierając - akceptuję - wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, pikseli, znaczników i podobnych technologii. Umożliwiają one nam śledzenie Twojej aktywności, dzięki czemu możemy udoskonalać działanie strony. Wykorzystujemy je na potrzeby wykonywania anonimowych statystyk oraz w celach marketingowych.
Polityka prywatności