Skorzystaj z naszej oferty lożowej! Twoja przepustka do świata wyjątkowych wrażeń - dowiedz się więcej
search-svgrepo-com (2)
search-svgrepo-com (2)
search-svgrepo-com (2)
SzamArena – dowozimy pyszności prosto pod Twoje drzwi
SzamArena – dowozimy pyszności prosto pod Twoje drzwi
13 stycznia, 2021
Dreamstate Europe wraca do Areny Gliwice
Dreamstate Europe wraca do Areny Gliwice
20 stycznia, 2021

20 stycznia, 2021

Niezbędnik Uczestnika na Maraton Zumba Masterclass w ramach zawodów Latin Arena Contest

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]

Poniżej przedstawiamy zbiór najbardziej istotnych informacji praktyczno-organizacyjnych związanych Maratonem Zumba Masterclass w ramach zawodów Latin Arena Contest (23.01.2021).

Bilety/opłata/warunek uczestnictwa

Zawody rozgrywane są pod patronatem Federacji Tańca Sportowego, aby wziąć udział należy posiadać aktualną licencję startową na rok 2021 w FTS (opłata nie jest doliczana do ceny biletu przy zakupie przez Eventim lub w Recepcji 3 Arte Arena Gliwice).

Formularz licencji można pobrać na stronie 3arte.pl/zawody-sportowe (zawody Latin Arena Contest). Wypełniony formularz przystąpienia do FTS należy oddać w dniu zawodów i uiścić opłatę 10,00 zł za licencję. Jest to warunek konieczny udziału w zawodach.

Wymagane jest również zapoznanie się z regulaminem Klubu sportowego – dokument dostępny jest pod linkiem: http://www.3arte.pl/zawody-sportowe/

Lokalizacja

Do hali widowiskowo-sportowej Arena Gliwice na Maraton Zumba Masterclass należy kierować się do wejścia Arena Operator (drzwi zlokalizowane są przy parkingu P5 – wejście po schodkach). Maraton odbędzie się w Holu C.

Harmonogram

Otwarcie bram nastąpi o godzinie 17.30

Planowana godzina rozpoczęcia imprezy: 18.00

Planowana godzina zakończenia imprezy: 21.00

Bezpieczeństwo sanitarne

Obowiązki uczestników imprezy – wydarzenia sportowego

 • W sytuacji, kiedy do czasu rozpoczęcia współzawodnictwa sportowego u uczestnika pojawią się symptomy lub oznaki zarażenia wirusem Sars-Cov-2, zobowiązany jest on do odstąpienia od uczestnictwa w imprezie, aby nie zarazić innych osób.
 • Wstęp na teren imprezy mają jedynie osoby zdrowe, bez jakichkolwiek objawów chorobowych, mogących świadczyć o ewentualnym zarażeniu Sars-Cov-2.
 • Wejście na teren imprezy odbywa się jedynie w wyznaczonych, stosownie oznakowanych miejscach.
 • Każdy z uczestników ma obowiązek posiadania przy sobie środków ochrony osobistej w postaci maseczki lub przyłbicy ochronnej.
 • Każdy z uczestników ma obowiązek zakrywania ust i nosa przy użyciu maseczki lub przyłbicy ochronnej podczas wejścia do obiektu, na teren imprezy oraz w trakcie przemieszczania się po terenie imprezy do czasu rozpoczęcia aktywności sportowej.
 • W przypadku braku środków ochrony osobistej w postaci maseczki lub przyłbicy ochronnej, osoba nie zostanie wpuszczona na teren imprezy.
 • Każdy z uczestników ma obowiązek dezynfekowania rąk podczas wejścia na teren imprezy przy użyciu płynu do dezynfekcji rąk, dostępnego przy wejściach do obiektu w oznaczonych pojemnikach.
 • Wszyscy uczestnicy zobowiązani są do zachowania obowiązującego dystansu społecznego 1,5 metra od innych osób podczas przemieszczania się po terenie imprezy i w trakcie wykonywania ćwiczeń.

Obowiązki organizatora imprezy – wydarzenia sportowego

 • Umieszczenie przy wejściu oraz na ciągach komunikacyjnych w obiekcie informacji z zasadami higieny obowiązującymi w czasie epidemii koronawirusa.
 • Umieszczenie w toaletach, w widocznych miejscach informacji dotyczących zasad skutecznego dbania o higienę poprzez prawidłowe mycie i dezynfekcję rąk oraz informacje dotyczące prawidłowego zakładania i zdejmowania maseczek ochronnych.
 • Bieżąca kontrola, a w przypadku konieczności uzupełnienie pojemników z płynem do dezynfekcji rąk.
 • Organizator współzawodnictwa sportowego, zajęć sportowych lub wydarzenia sportowego weryfikuje liczbę osób uczestniczących w zajęciach sportowych, wydarzeniu sportowym, korzystających z obiektu sportowego lub sprzętu sportowego.
 • Dezynfekcja szatni i węzłów sanitarnych.
 • Zapewnienie osobom uczestniczącym w zajęciach sportowych, wydarzeniu sportowym lub ze sprzętu sportowego środków do dezynfekcji rąk i sprzętu sportowego.
 • Dezynfekcja urządzeń i sprzętu sportowego po każdym użyciu i każdej grupie korzystających
 • Zapewnienie 15-minutowych odstępów między wchodzącymi i wychodzącymi uczestnikami zajęć sportowych, wydarzeń sportowych.

Regulamin wydarzenia dostępnyTUTAJ ORAZ TUTAJ

Więcej informacji związanych z reżimem sanitarnym: TU

Parkingi przy Arenie Gliwice

Parkingi będą bezpłatne. Najlepiej zaparkować na parkingu P5 – znajduje się najbliżej wejścia na wydarzenie.

P5 https://goo.gl/maps/xSRgKTCikzT2

Dojazdy do Areny Gliwice

Więcej TUTAJ.

Jedzenie i napoje

Ze względu na obostrzenia pandemiczne zawieszona jest możliwość obsługi gastronomicznej. Maraton będzie trwał 3 godziny, stąd nasza gorąca prośba byście dobrze zaopatrzyli się w wodę i napoje i przynieśli je tego dnia ze sobą.

Szatnia

Na miejscu, dla uczestników wydarzenia dostępna będzie szatnia zlokalizowana przy sali zawodów.

Zdjęcia

Dokonanie zgłoszenia i udział w turnieju równoznaczny jest z wyrażeniem bezterminowo nieodpłatnej zgody na rejestrację fotograficzną, wideo i telewizyjną wszystkich prezentacji oraz ich wykorzystanie, publikację i emisję w dowolnych mediach.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

facebook-square-svgrepo-com
instagram-svgrepo-com
linkedin-svgrepo-com
twitter-square-svgrepo-com (1)
play-square-svgrepo-com
Przeżyj emocje sportowe i koncertowe, będąc częścią ważnej zmiany dla środowiska.
Niezwykła przestrzeń przeznaczona do organizacji imprez sportowych oraz koncertów.
Arena pełna możliwości. Z nami pomysły zmienisz w rzeczywistość.

4,7

+ 10 199 opinii
Google

Niezbędnik Uczestnika na Maraton Zumba Masterclass w ramach zawodów Latin Arena Contest
Wybierając - akceptuję - wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, pikseli, znaczników i podobnych technologii. Umożliwiają one nam śledzenie Twojej aktywności, dzięki czemu możemy udoskonalać działanie strony. Wykorzystujemy je na potrzeby wykonywania anonimowych statystyk oraz w celach marketingowych.
Polityka prywatności