Skorzystaj z naszej oferty lożowej! Twoja przepustka do świata wyjątkowych wrażeń - dowiedz się więcej
search-svgrepo-com (2)
search-svgrepo-com (2)
search-svgrepo-com (2)

30 lipca, 2021

Sierpniowe koncerty w Summer Arenie

Cztery koncerty za nami, siedem przed nami – w Summer Arenie druga połowa wakacji zapowiada się jeszcze intensywniej niż miniony miesiąc. Kogo zobaczymy na letniej scenie w sierpniu?

Zaczynamy od Pawła Domagały (13.08). Aktor znany z produkcji filmowych i telewizyjnych rozwija też swoją karierę muzyczną. Na koncie ma już trzy albumy studyjne. Drugi z nich – "1984" – pokrył się czterokrotną platyną. Tegoroczne koncerty Domagały promują jego najnowszą płytę, "Wracaj", która ma być powrotem do młodzieńczej bezczelnej odwagi domagającej się, by iść po swoje bez kompromisów ze światem. Tydzień później czekają nas dwa koncerty pod rząd. 20 sierpnia zagra Łydka Grubasa z towarzyszeniem śląskiego zespołu Transgresja. Łydka debiut w Gliwicach ma już za sobą – dwa lata temu odwiedzili Arenę podczas Igrów, a na ich koncercie bawiły się wtedy tłumy. W tym roku wracają nie tylko w doskonałej formie, ale również z nowym materiałem z wydanej w zeszłym roku płyty "Socjalibacja". Następnego dnia zupełnie zmieniamy klimat – 21 sierpnia zespół Baciary przeniesie nas na Podhale i zaprezentuje góralską muzykę we współczesnej odsłonie. Baciary już niemal od dwudziestu lat bawią publiczność podczas pełnych energii koncertów. Nie inaczej będzie tym razem. Kolejny tydzień to kolejne dwa koncerty. 26 sierpnia wystąpi wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów znana z niezwykłego głosu oraz umiejętności gry na pianinie, czyli Sylwia Grzeszczak. Z kolei 27 sierpnia konkretna dawka hip-hopu, czyli koncert Kękę w ramach letniego cyklu #PlenR. Na koniec niespodzianka dla fanów hard rocka. Po fenomenalnym koncercie podczas tegorocznej edycji Jarocin Festiwal z okazji 40-lecia działalności artystycznej, legendarny zespół TSA postanowił wyruszyć w krótką trasę koncertową w składzie, na który fani kultowej grupy czekali ponad cztery dekady. Na tym wyjątkowym koncercie usłyszymy przekrój 40 lat historii TSA, jak i  dotychczas niepublikowane nagrania. Pierwsza pula biletów na to wydarzenie wyprzedała się w parę godzin, więc radzimy się pospieszyć. Bilety na wszystkie koncerty w ramach Summer Areny znajdziecie na Eventim.pl.      

facebook-square-svgrepo-com
instagram-svgrepo-com
linkedin-svgrepo-com
twitter-square-svgrepo-com (1)
play-square-svgrepo-com
Przeżyj emocje sportowe i koncertowe, będąc częścią ważnej zmiany dla środowiska.
Niezwykła przestrzeń przeznaczona do organizacji imprez sportowych oraz koncertów.
Arena pełna możliwości. Z nami pomysły zmienisz w rzeczywistość.

4,7

+ 10 199 opinii
Google

Sierpniowe koncerty w Summer Arenie
Wybierając - akceptuję - wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, pikseli, znaczników i podobnych technologii. Umożliwiają one nam śledzenie Twojej aktywności, dzięki czemu możemy udoskonalać działanie strony. Wykorzystujemy je na potrzeby wykonywania anonimowych statystyk oraz w celach marketingowych.
Polityka prywatności