Skorzystaj z naszej oferty lożowej! Twoja przepustka do świata wyjątkowych wrażeń - dowiedz się więcej
search-svgrepo-com (2)
search-svgrepo-com (2)
search-svgrepo-com (2)
Sierpniowe koncerty w Summer Arenie
Sierpniowe koncerty w Summer Arenie
30 lipca, 2021
Wielki Finał KINDER Joy of moving w Arenie Gliwice!
Wielki Finał KINDER Joy of moving w Arenie Gliwice!
3 sierpnia, 2021

2 sierpnia, 2021

Gorący półmetek lata w Summer Arenie

Koncerty, warsztaty taneczne, najgorętsza impreza dancehallowa tego roku, Grand Prix w siatkówce, Remondis Streetball Challenge oraz strefa nauki i zabawy – znów zagięliśmy czasoprzestrzeń, by móc zaserwować Wam wszystkie pozycje z naszego weekendowego menu atrakcji.

Zaczęliśmy jak należy – od porządnej rozgrzewki pod okiem specjalistów ds. doskonałej zabawy. W imprezowy klimat wprowadził nas piątkowy klasyk – bogaty repertuar, pełnokrwiste wykony i gorący doping publiczności, czyli Wasze ulubione karaoke! W parze z muzyką pląsa taniec, którego w Arenie nie brakuje – na parkiecie KS3Arte roztańczone pary wirowały do późnej nocy.

„W Sam Raz” – tak wystartowaliśmy z imprezową sobotą. Na małej scenie, zaprezentowało się muzyczne trio ze swoimi „Szemranymi piosenkami”. W opowieści z Warszawy, Lwowa i Odessy wsłuchiwaliśmy się w towarzystwie SzamArenowych specjałów. Zachód słońca, ciepły letni wieczór i kojący głos Kasi Sochackiej  – tak zaczęliśmy najbardziej klimatyczny koncert tego lata. Zapadł zmrok, a na scenie pojawił się Kortez. Magnetyzujący głos, klasa, styl i niepowtarzalna atmosfera – mistrzowski występ gwiazdy wieczoru zostanie w naszej pamięci na długi czas.

Niedzielę zaczęliśmy w sportowym duchu. Zawody streetballowe i Grand Prix w siatkówce przyniosły potężną dawkę sportowej rywalizacji. Popołudniu przenieśliśmy się do strefy Biblioteki, gdzie dzieci mogły nauczyć się programowania, podszlifować angielski i trenować plastyczne umiejętności. Spotkanie autorskie z Anną Kańtoch poprowadziła niezastąpiona Agnieszka Włoka. Pisarka zdradziła, czy odwrócona fabuła stanowi dla niej wyzwanie, jak obrazuje ważne dla siebie miejsca na Śląsku i uchyliła rąbka tajemnicy, w sprawie planów sekcji literackiej Śląskiego Klubu Fantastyki. Nie zabrakło również atrakcji dla najmłodszych bywalców Summer Areny, którzy wieczorem mogli szaleć na parkiecie w rytm hitów mini disco.

Półmetek koncertowego Summer za nami, ale lada moment zaczynamy drugą połowę wakacji. Prognozy mówią, że będzie coraz goręcej – bądźcie z nami!

 

facebook-square-svgrepo-com
instagram-svgrepo-com
linkedin-svgrepo-com
twitter-square-svgrepo-com (1)
play-square-svgrepo-com
Przeżyj emocje sportowe i koncertowe, będąc częścią ważnej zmiany dla środowiska.
Niezwykła przestrzeń przeznaczona do organizacji imprez sportowych oraz koncertów.
Arena pełna możliwości. Z nami pomysły zmienisz w rzeczywistość.

4,7

+ 10 199 opinii
Google

Gorący półmetek lata w Summer Arenie
Wybierając - akceptuję - wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, pikseli, znaczników i podobnych technologii. Umożliwiają one nam śledzenie Twojej aktywności, dzięki czemu możemy udoskonalać działanie strony. Wykorzystujemy je na potrzeby wykonywania anonimowych statystyk oraz w celach marketingowych.
Polityka prywatności