Skorzystaj z naszej oferty lożowej! Twoja przepustka do świata wyjątkowych wrażeń - dowiedz się więcej
search-svgrepo-com (2)
search-svgrepo-com (2)
search-svgrepo-com (2)

22 lipca, 2019

Scorpions i Lion Shepherd – ten koncert zapamiętamy na długo

Dla jednych 21 lipca 2019 roku, to była zwykła niedziela, dzień wolny, kolejny koniec wakacyjnego weekendu. Ale nie dla wszystkich tak było. Arena Gliwice na kilka godzin stała się żywą kartą encyklopedii muzyki rockowej. Legenda rockowego brzmienia - niemiecka formacja - Scorpions, zagrała wspaniały koncert.

54 lata bez 4 miesięcy, tyle czasu na scenie już grają Scorpions'i. Ich koncert na Arenie Głównej, był doskonałym przykładem co to znaczy być obecnym w sercach fanów i mimo tylu dekad trzymać poziom, światowy poziom. Głośny ale świetnie przygotowane akustycznie i wizualnie show to była prawdziwa podróż przez te lata, kiedy Scorpions tworzyło kanon z pogranicza hard rocka i heavy metalu. Szczególnie (co nikogo nie dziwi) wracając do swoich największych utworów lat 80 i 90. Nie zabrakło oczywiście i nowych kompozycji, całość prezentowała się wyśmienicie. Przed Scorpions na scenie pojawił się polski, grający progresywnego rocka z elementami folku - Lion Shepherd. Zespół, który zaprezentował swój unikalny styl i świetnie "podprowadził" widownię do punktu kulminacyjnego całego koncertu. Dla wielu wybór polskiej formacji był jasny i czytelny, polscy reprezentanci progresywnego rocka znajdują się w tym obszarze muzyki, w którym w latach 70/80. poruszał się zespół Scorpions. Na widowni stali i zasiadali fani zespołu w przedziale od kilku (dosłownie kilku lat) do nieskończoności. Dla tych najmłodszych, był to pierwszy lub jeden z pierwszych rockowych koncertów (jak zaczynać do konkretnie) a dla innych, najpewniej ostatnia szansa spotkania z legendą rocka na żywo. Zapraszamy do fotorelacji z koncertu a na naszym kanale FB do wspomnień, co i jak - podobało Wam się najbardziej...  

facebook-square-svgrepo-com
instagram-svgrepo-com
linkedin-svgrepo-com
twitter-square-svgrepo-com (1)
play-square-svgrepo-com
Przeżyj emocje sportowe i koncertowe, będąc częścią ważnej zmiany dla środowiska.
Niezwykła przestrzeń przeznaczona do organizacji imprez sportowych oraz koncertów.
Arena pełna możliwości. Z nami pomysły zmienisz w rzeczywistość.

4,7

+ 10 199 opinii
Google

Scorpions i Lion Shepherd – ten koncert zapamiętamy na długo
Wybierając - akceptuję - wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, pikseli, znaczników i podobnych technologii. Umożliwiają one nam śledzenie Twojej aktywności, dzięki czemu możemy udoskonalać działanie strony. Wykorzystujemy je na potrzeby wykonywania anonimowych statystyk oraz w celach marketingowych.
Polityka prywatności