Skorzystaj z naszej oferty lożowej! Twoja przepustka do świata wyjątkowych wrażeń - dowiedz się więcej
search-svgrepo-com (2)
search-svgrepo-com (2)
search-svgrepo-com (2)
Utrudnienia i zamknięcie dróg 27 lipca przy Arenie Gliwice
Utrudnienia i zamknięcie dróg 27 lipca przy Arenie Gliwice
12 lipca, 2019
Scorpions i Lion Shepherd - ten koncert zapamiętamy na długo
Scorpions i Lion Shepherd – ten koncert zapamiętamy na długo
22 lipca, 2019

15 lipca, 2019

Informacje organizacyjne przed koncertem Scorpions

NIEZBĘDNIK KONCERTOWY

Poniżej przedstawiamy zbiór najbardziej istotnych informacji praktyczno – organizacyjnych związanych z koncertem Scorpions w Arenie Gliwice (21 lipca 2019)

Rozpiska godzinowa*:

  • 18:45 – Otwarcie bram
  • 19:15 – Lion Shepherd
  • 20:30 – Scorpions

*godziny są orientacyjne (ostateczne decyzje, co do momentu wyjścia na scenę podejmuje sam artysta i jego management).
Ze względu na duże zainteresowanie koncertami prosimy o wcześniejsze przybycie na miejsce.

Gastronomia
Arena Gliwice dysponuje ogródkiem na placu głównym, który będzie czynny  już od godziny 14:00, a od 16:00 otwarta zostanie Strefa Mocy z ofertą barową. Będzie ona również otwarta i dostępna w czasie koncertu.

Parkingi
W pobliżu Areny Gliwice znajdują się parkingi mieszczące blisko 800 aut. Parking jest płatny w wysokości 25 złotych w przedsprzedaży (P1, P2, P3, P4) poprzez stronę www.ebilet.pl lub przy wjeździe u pracownika 30 zł (P6, P7) – płatność tylko gotówką.

Dojazdy
Arena Gliwice zlokalizowana jest w sercu Górnego Śląska, w Gliwicach na skrzyżowaniu autostrad A1 iA4 oraz w niedalekiej odległości od DTŚ. Umiejscowienie obiektu sprzyja także tym, którzy wybierają transport publiczny (autobus 702) lub poruszają się na piechotę. Arena Gliwice jest w odległości około 2 km od dworca PKP.

Wejścia
Na teren imprezy masowej w Arenie Gliwice można się dostać wejściem A oraz wejściem D dla osób posiadających bilet na trybunie dolnej i górnej. Natomiast wejście E jest dedykowane tylko osobom posiadających miejsca na płycie. Wejście do Strefy Premium znajduje się przy wejściu B i dedykowane jest osobom posiadających miejsca w lożach oraz sektorach od 2-01 do 2-04

Zakup biletów w dni koncertowe
Będzie możliwość zakupienia biletów w dniach koncertowych w wyznaczonych punktach przy głównych wejściach. Punkty sprzedaży wejściówek będą czynne od godziny 15:00

Osoby niepełnosprawne
Arena Gliwice jest w pełni dostosowana do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Do ich dyspozycji są 72 miejsca (36 miejsc dla osób na wózkach i 36 dla osób im towarzyszących), położone na poziomie 1, gwarantujących dobrą widoczność. Podobnie komunikacja wewnątrz obiektu – wszystkie miejsca dostępne dla odwiedzających są dostosowane do potrzeb osób o ograniczonych możliwościach poruszania się.

Palenie papierosów
Palenie papierosów będzie możliwe tylko w specjalnie wydzielonych i oznakowanych strefach, które zostaną zlokalizowane na zewnątrz. Poza tymi obszarami palenie papierosów na terenie imprez jest zabronione.

Czego nie można wnosić na koncerty?
Do hal nie można wnosić: wszelkiego rodzaju broni, niebezpiecznych przedmiotów, parasoli z ostrymi zakończeniami, materiałów wybuchowych i pirotechnicznych, gazu pieprzowego, środków odurzających i substancji psychotropowych, płynów łatwopalnych, alkoholu, własnych artykułów spożywczych (w tym również napojów), sprzętu do rejestrowania dźwięku oraz video. Zabrania się także zabierania ze sobą wskaźników laserowych, latarek, wszelkiego rodzaju migających światełek, puszek, butelek, biżuterii z ćwieków, perfum, długich łańcuchów przy portfelach, paralizatorów, szklanych przedmiotów, banerów, instrumentów i urządzeń mechanicznych do wytwarzania nadmiernych dźwięków i hałasu, święcących bransoletek oraz pałeczek zawierających toksyczną substancję (m.in. glow sticks), a także innych przedmiotów, które w ocenie organizatora lub ochrony mogą powodować zagrożenie.

Aparaty fotograficzne
Zabrania się wnoszenia wszystkich aparatów fotograficznych, sprzętu rejestrującego audio-video oraz wszelkiego sprzętu elektronicznego (m.in. tabletów oraz kamerek Go-Pro), który w ocenie organizatora lub ochrony może utrudniać widoczność innym uczestnikom wydarzenia. Zabrania się wnoszenia również profesjonalnego sprzętu fotograficznego. W przypadku nierespektowania zasad, management artysty zastrzega sobie prawo do skonfiskowania wyżej wymienionych przedmiotów. Można wnosić jedynie telefony komórkowe oraz małych gabarytów powerbanki.

Punkty medyczne
Podczas trwania koncertów będą funkcjonować patrole medyczne oraz punkty stacjonarne.

Gadżety
W Arenie Gliwice będzie można zakupić oficjalne pamiątki Scorpions oraz Lion Shepherd. Główny punkt sprzedażowy zostanie zlokalizowany w ladzie recepcyjnej w pobliżu wejścia A oraz na poziomie płyty głównej.

 

facebook-square-svgrepo-com
instagram-svgrepo-com
linkedin-svgrepo-com
twitter-square-svgrepo-com (1)
play-square-svgrepo-com
Przeżyj emocje sportowe i koncertowe, będąc częścią ważnej zmiany dla środowiska.
Niezwykła przestrzeń przeznaczona do organizacji imprez sportowych oraz koncertów.
Arena pełna możliwości. Z nami pomysły zmienisz w rzeczywistość.

4,7

+ 10 199 opinii
Google

Informacje organizacyjne przed koncertem Scorpions
Wybierając - akceptuję - wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, pikseli, znaczników i podobnych technologii. Umożliwiają one nam śledzenie Twojej aktywności, dzięki czemu możemy udoskonalać działanie strony. Wykorzystujemy je na potrzeby wykonywania anonimowych statystyk oraz w celach marketingowych.
Polityka prywatności