Skorzystaj z naszej oferty lożowej! Twoja przepustka do świata wyjątkowych wrażeń - dowiedz się więcej
search-svgrepo-com (2)
search-svgrepo-com (2)
search-svgrepo-com (2)

27 sierpnia, 2020

Razem z rodziną – Piknik Rodzinny dla Rodzin Zastępczych i Wychowanków Domów Dziecka

29 sierpnia odbędzie się coroczny Piknik Rodzinny dla Rodzin Zastępczych i Wychowanków Domów Dziecka organizowany przez Centrum Pieczy Zastępczej i Wspierania Rodziny w Gliwicach.

W najbliższą sobotę, na placu głównym Areny Gliwice od strony parku Chrobrego, od godziny 12.00 do 15.00, na rodziny zastępcze i ich wychowanków czekać będzie szereg atrakcji, m.in.: zabawy sportowo-ruchowe (gra w piłkę nożną, koszykówkę, badmintona, warsztaty taneczne i akrobatyczne), plac zabaw dla maluchów z dmuchańcami, kącik artystyczny i wiele więcej. Wydarzenie zaplanowano zgodnie z zachowaniem zasad ostrożności epidemicznej. Piknik ma na celu zintegrowanie środowiska zastępczego, podziękowanie obecnym rodzicom zastępczym za trud i zaangażowanie w wychowanie dzieci oraz promowanie idei rodzicielstwa zastępczego w Gliwicach. Impreza ma charakter otwarty. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematem rodzicielstwa zastępczego.

facebook-square-svgrepo-com
instagram-svgrepo-com
linkedin-svgrepo-com
twitter-square-svgrepo-com (1)
play-square-svgrepo-com
Przeżyj emocje sportowe i koncertowe, będąc częścią ważnej zmiany dla środowiska.
Niezwykła przestrzeń przeznaczona do organizacji imprez sportowych oraz koncertów.
Arena pełna możliwości. Z nami pomysły zmienisz w rzeczywistość.

4,7

+ 10 199 opinii
Google

Razem z rodziną – Piknik Rodzinny dla Rodzin Zastępczych i Wychowanków Domów Dziecka
Wybierając - akceptuję - wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, pikseli, znaczników i podobnych technologii. Umożliwiają one nam śledzenie Twojej aktywności, dzięki czemu możemy udoskonalać działanie strony. Wykorzystujemy je na potrzeby wykonywania anonimowych statystyk oraz w celach marketingowych.
Polityka prywatności