Skorzystaj z naszej oferty lożowej! Twoja przepustka do świata wyjątkowych wrażeń - dowiedz się więcej
search-svgrepo-com (2)
search-svgrepo-com (2)
search-svgrepo-com (2)

20 sierpnia, 2020

Centrum Tańca i Ruchu 3arte x Arena Gliwice

Kursy z różnych stylów tanecznych i na różnych poziomach zaawansowania, fantastyczni instruktorzy, niepowtarzalna atmosfera. Arena Gliwice zamienia się w najbardziej roztańczone miejsce w Gliwicach.

Taneczny wrzesień

Centrum Tańca i Ruchu 3arte od września będzie prowadziło zajęcia w Arenie Gliwice. Zadbaliśmy o każdy szczegół – od profesjonalnych, klimatyzowanych, lustrzanych sal oraz kawiarni, po detale jak komfort parkowania, a także promocje dla klientów szkoły tańca podczas korzystania z usług i ofert Areny Gliwice. Nowa lokalizacja wiąże się nie tylko z najlepszymi warunkami do tańca – przestrzenne sale Areny pozwolą przeprowadzać zajęcia z zachowaniem obowiązujących zasad bezpieczeństwa. Bez obaw będzie można spróbować swoich sił w czymś nowym lub podszkolić swoje umiejętności.

W parze lub solo

Wybór będzie spory, od bardziej klasycznych i „spokojnych” opcji jak taniec towarzyski i użytkowy, przez salsę, bachatę, zumbę, dance hall, jazz, hip hop, a nawet kilka oryginalnych propozycji jak be a women czy high heels – a to tylko część proponowanych zajęć. Brak osoby towarzyszącej nie stanowi kłopotu – część zajęć będzie prowadzona także w opcji solo. Wszystkie kursy taneczne prowadzone są na najwyższym poziome, a jak twierdzą właściciele – Justyna Wieszała i Piotr Lerski – taniec potrafi uzależnić!
3arte to efekt miłości dwóch osób do tańca i siebie wzajemnie. Jesteśmy parą w życiu zawodowym i prywatnym od wielu lat. Razem udało nam się osiągnąć mistrzowską klasę taneczną. Teraz uczymy innych, bo działamy zgodnie z ideą „nie zaprowadzimy nikogo tam, gdzie sami nie byliśmy” – mówi Justyna Wieszała.
Zainteresowanych taneczną przygodą zapraszamy do śledzenia profilu 3arte na Facebooku. Pełną ofertę szkoły oraz informacje związane z zapisami można znaleźć na stronie internetowej.

facebook-square-svgrepo-com
instagram-svgrepo-com
linkedin-svgrepo-com
twitter-square-svgrepo-com (1)
play-square-svgrepo-com
Przeżyj emocje sportowe i koncertowe, będąc częścią ważnej zmiany dla środowiska.
Niezwykła przestrzeń przeznaczona do organizacji imprez sportowych oraz koncertów.
Arena pełna możliwości. Z nami pomysły zmienisz w rzeczywistość.

4,7

+ 10 199 opinii
Google

Centrum Tańca i Ruchu 3arte x Arena Gliwice
Wybierając - akceptuję - wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, pikseli, znaczników i podobnych technologii. Umożliwiają one nam śledzenie Twojej aktywności, dzięki czemu możemy udoskonalać działanie strony. Wykorzystujemy je na potrzeby wykonywania anonimowych statystyk oraz w celach marketingowych.
Polityka prywatności