Skorzystaj z naszej oferty lożowej! Twoja przepustka do świata wyjątkowych wrażeń - dowiedz się więcej
search-svgrepo-com (2)
search-svgrepo-com (2)
search-svgrepo-com (2)

28 czerwca, 2022

Razem z KINDER Joy of Moving zostań Mistrzem Radości!

Wakacje w mieście mogą być fantastyczne - wystarczy dobrze zaplanować czas i w pełni korzystać z atrakcji, jakie oferuje Arena Gliwice wraz z Partnerami. A w najbliższych dniach szykuje się ich dość sporo … i to dla całych rodzin! Radosne wakacje czas start!

Od 1 od 3 lipca razem z programem KINDER Joy of moving oraz Polskim Związkiem Piłki Siatkowej zapraszamy do wspólnej sportowej zabawy w iście mistrzowskim wydaniu! Moc atrakcji czekać będzie na całe rodziny w Arenie, ale i na placu głównym przed halą. Rodzinne kibicowanie Od piątku do niedzieli zapraszamy do rodzinnego kibicowania podczas największego wydarzenia siatkarskiego dla dzieci i młodzieży w naszym kraju – XXVIII edycji Wielkiego Finału Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce o Puchar KINDER Joy of moving. Blisko 1.000 młodych siatkarzy oraz siatkarek z całej Polski zawita do Gliwic, aby w duchu fair play rozegrać setki spotkań i zdobyć wymarzony mistrzowski tytuł! Wstęp na trybuny będzie w tych dniach wolny, a wspólne kibicowanie może być momentem, kiedy Twoje dziecko obserwując swoich rówieśników, zechce spróbować gry w minisiatkówkę. Może to być początek pięknej sportowej przygody! Strefa Mistrzów Radości W tym samym czasie, kiedy w Arenie rozgrywane będą mecze minisiatkówki, na placu głównym przed halą dostępna będzie multisportowa strefa KINDER Joy of moving x Summer Arena. Jakie atrakcje w niej znajdziecie?
  • Rowerowy pumptrack
  • Boiska do panna
  • Strefa tenisa ziemnego oraz stołowego
  • Strefa koszykówki oraz siatkówki plażowej
  • Wodny tor skimboardowy
  • Megapuzzle oraz megakolorowanki
  • Labirynt dobrej zabawy oraz wiele innych!
Strefa działać będzie od piątku do niedzieli w godzinach od 13:00 do 20:00. Razem z KINDER Joy of moving zapraszamy do RODZINNEJ ZABAWY!

facebook-square-svgrepo-com
instagram-svgrepo-com
linkedin-svgrepo-com
twitter-square-svgrepo-com (1)
play-square-svgrepo-com
Przeżyj emocje sportowe i koncertowe, będąc częścią ważnej zmiany dla środowiska.
Niezwykła przestrzeń przeznaczona do organizacji imprez sportowych oraz koncertów.
Arena pełna możliwości. Z nami pomysły zmienisz w rzeczywistość.

4,7

+ 10 199 opinii
Google

Razem z KINDER Joy of Moving zostań Mistrzem Radości!
Wybierając - akceptuję - wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, pikseli, znaczników i podobnych technologii. Umożliwiają one nam śledzenie Twojej aktywności, dzięki czemu możemy udoskonalać działanie strony. Wykorzystujemy je na potrzeby wykonywania anonimowych statystyk oraz w celach marketingowych.
Polityka prywatności