Skorzystaj z naszej oferty lożowej! Twoja przepustka do świata wyjątkowych wrażeń - dowiedz się więcej
search-svgrepo-com (2)
search-svgrepo-com (2)
search-svgrepo-com (2)
Tiësto at Arena - niezbędnik uczestnika
Tiësto at Arena – niezbędnik uczestnika
13 czerwca, 2022
Razem z KINDER Joy of Moving zostań Mistrzem Radości!
Razem z KINDER Joy of Moving zostań Mistrzem Radości!
28 czerwca, 2022

20 czerwca, 2022

Otwieramy Summer Arenę!

SUMMER ARENA 2022
Panie, Panowie, ptaszki ćwierkają, że to będą rekordowo letnie wakacje. Inauguracyjny weekend zapowiada się doskonale – tegoroczną Summer Arenę odpalamy już 30 czerwca. My już poczuliśmy lato i przede wszystkim – nie możemy się Was doczekać!

W DZIEŃ GORĄCEGO LATA
Tegoroczne Summer przywitamy wspólnie z młodymi adeptami siatkówki – Kinder joy of moving wraca na Arenę Główną już za niecałe dwa tygodnie i krążą słuchy, że w związku z tym czeka nas kilka naprawdę świetnych niespodzianek. Letni romans z Summer Areną zaczynamy w czwartek 30 czerwca o 21:00 i lecimy klasykiem – kino plenerowe i jedzenie w zupełnie nowej odsłonie. SzamArenowy foodtruck nadjeżdża i wrzuca totalnie nowy kierunek kulinarny. Przeprowadzony test smaku został zaliczony na piątkę z plusem, ale coś nam mówi, że najlepiej będzie, jeśli poznacie się z naszym nowym menu osobiście.

KTO NA SUMMER?

Na start koncertowego Summer odwiedzi nas Ethan Smith, muzyk pochodzący z odległych wybrzeży Kapsztadu w RPA, który zdążył podbić nasze serducha już podczas poprzedniej edycji Summer Areny. Będziecie mogli wysłuchać jego koncertu już pierwszego dnia lipca – zaczynamy o 19:00. Wszystkie biletowane koncerty odbędą się na Małej Arenie – 15 lipca na letniej scenie muzycznej Areny Gliwice, wystąpią Oki i Kukon, czyli naczelni gracze młodego pokolenia polskiej sceny rapowej. 23 lipca będziemy śpiewać z całych sił na koncercie Happysad, a 19 lipca czeka nas (już drugi) romans z Nocnym Kochankiem. Jakby tego było mało – tegoroczną Summer Arenę odwiedzi prawdziwy biały kruk polskiego punk rocka – Pidżama Porno! Mało? Spokojnie, to jeszcze nie koniec ogłoszeń.

CHILL & FUN

Co poza koncertami? Leżakowanie, przyjemnie ciepłe letnie wieczory, muzyka na żywo, świetna szamka i powietrze pachnące wakacjami. Summer Arenę rozpoczniemy od kina plenerowego, ale znajdzie się też coś dla spragnionych aktywności – już 1 lipca ruszamy z.. Skimboardem, którego pierwszego dnia będziecie mieli okazję spróbować bezpłatnie! Coś nam mówi, że odświeżone, Summer skradnie Wasze serca, ale obiecujemy, że nie zabraknie też naszych sprawdzonych hitów jak karaoke i animacje dla szkrabów, które odpalamy już w piątek i prowadzimy cały weekend. Jakby tego było mało – w sobotę o 21:00 wybieramy się na Jamajkę, podpalamy parkiet i bawimy się na imprezie dancehallowej aż do rana. Wspólnie wypełnimy wakacje całą masą aktywności: ekscytujące rozgrywki sportowe, koncerty topowych polskich gwiazd, imprezy i warsztaty taneczne czy weekendy tematyczne to tylko część atrakcji, które przygotowaliśmy dla Was tego lata. Przygotujcie się na moc kolorów, emocjonujące rozgrywki sportowe, festiwal kapitalnej zabawy i potężną dawkę dobrej muzyki.

TYLE SUMMER W CAŁYM MIEŚCIE!
To dopiero początek niespodzianek! Przed nami trzecie wspólne lato, ale w tym roku Summer Arena nabrała ochoty na nowe i nic nie jest w stanie jej zatrzymać, więc jeśli jeszcze jej nie poznaliście – będziecie mieli doskonałą okazję by to nadrobić – nawet, jeśli nie macie w planach odwiedzać Areny Gliwice. Zaintrygowani? Bądźcie z nami, już za niedługo zaserwujemy Wam kolejną porcję ekscytujących wiadomości. Bilety na koncerty kupicie na portalu eventim.pl

facebook-square-svgrepo-com
instagram-svgrepo-com
linkedin-svgrepo-com
twitter-square-svgrepo-com (1)
play-square-svgrepo-com
Przeżyj emocje sportowe i koncertowe, będąc częścią ważnej zmiany dla środowiska.
Niezwykła przestrzeń przeznaczona do organizacji imprez sportowych oraz koncertów.
Arena pełna możliwości. Z nami pomysły zmienisz w rzeczywistość.

4,7

+ 10 199 opinii
Google

Otwieramy Summer Arenę!
Wybierając - akceptuję - wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, pikseli, znaczników i podobnych technologii. Umożliwiają one nam śledzenie Twojej aktywności, dzięki czemu możemy udoskonalać działanie strony. Wykorzystujemy je na potrzeby wykonywania anonimowych statystyk oraz w celach marketingowych.
Polityka prywatności