Skorzystaj z naszej oferty lożowej! Twoja przepustka do świata wyjątkowych wrażeń - dowiedz się więcej
search-svgrepo-com (2)
search-svgrepo-com (2)
search-svgrepo-com (2)
Teqballowa zabawa dla kibiców – do wygrania bilety na KSW!
Teqballowa zabawa dla kibiców – do wygrania bilety na KSW!
6 grudnia, 2021
Mistrzowskie Gliwice!
Mistrzowskie Gliwice!
14 grudnia, 2021

7 grudnia, 2021

Podolski: Mistrzostwa Świata w Teqballu na start!

Lukas Podolski był gościem honorowym uroczystości otwarcia mistrzostw świata w teqballu, które już od jutra rozpoczną się w Arenie Gliwice.

Lukas Podolski był gościem honorowym uroczystości otwarcia mistrzostw świata w teqballu, które już jutro rozpoczną się w Arenie Gliwice.

– Mam stół do teqballu na siłowni, w której trenuję. To świetny sport także do treningów. Nie umiem w teqballa grać tak dobrze jak Wy. Dlatego wiem, że super będzie pokazać jak grają najlepsi właśnie w Polsce. Czujcie się tutaj dobrze i cieszcie się turniejem – tak Lukas Podolski powitał zawodników, którzy jutro rozpoczną zmagania w mistrzostwach świata w teqballu w Arenie Gliwice.

Zawody, na które zjeżdżają piłkarze z całego świata (od Brazylii po Węgry) rozpoczną się jutro. Pierwsze mecze już od godz. 9, a wstęp na wszystkie spotkania jest darmowy. Do piątku rozgrywane będą eliminacje finałów w pięciu kategoriach (deble kobiet i mężczyzn, debel mieszany, single kobiet i mężczyzn).

Mistrzów tego sportu poznamy w piątkowe i sobotnie popołudnia, a gościem potwierdzonym przez międzynarodową federację teqballa tej części rozgrywek będzie Robert Pires, francuska legenda piłki mistrz świata 1998 i mistrz Europy 2000. Obecność Carlesa Puyola niestety okazała się niemożliwa, ale zakładamy, że Robert Pires świetnie sprawdzi się w pokazowych meczach teqballu, które są planowane podczas finałów.

#Gliwice

facebook-square-svgrepo-com
instagram-svgrepo-com
linkedin-svgrepo-com
twitter-square-svgrepo-com (1)
play-square-svgrepo-com
Przeżyj emocje sportowe i koncertowe, będąc częścią ważnej zmiany dla środowiska.
Niezwykła przestrzeń przeznaczona do organizacji imprez sportowych oraz koncertów.
Arena pełna możliwości. Z nami pomysły zmienisz w rzeczywistość.

4,7

+ 10 199 opinii
Google

Podolski: Mistrzostwa Świata w Teqballu na start!
Wybierając - akceptuję - wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, pikseli, znaczników i podobnych technologii. Umożliwiają one nam śledzenie Twojej aktywności, dzięki czemu możemy udoskonalać działanie strony. Wykorzystujemy je na potrzeby wykonywania anonimowych statystyk oraz w celach marketingowych.
Polityka prywatności