Skorzystaj z naszej oferty lożowej! Twoja przepustka do świata wyjątkowych wrażeń - dowiedz się więcej
search-svgrepo-com (2)
search-svgrepo-com (2)
search-svgrepo-com (2)
Dreamstate Europe wraca do Areny Gliwice
Dreamstate Europe wraca do Areny Gliwice
20 stycznia, 2021
Street Arena Vol 1
Niezbędnik Uczestnika na zawody Street Arena vol 1
28 stycznia, 2021

21 stycznia, 2021

Oglądaj mecz i kibicuj GTK Gliwice

Arena Gliwice stawia na sportowe zaangażowanie. Wraz z początkiem roku, w Arenie Gliwice ruszył projekt wirtualnego kibicowania. Co takiego w styczniu dzieje się w naszym obiekcie?

Mimo, że wydarzenia masowe są zawieszone, Arena Gliwice nie stoi pusta. W okresie koncertowych przestojów, w obiekcie wciąż wiele się dzieje – to za sprawą rywalizacji sportowych.

Gliwicka hala na co dzień jest domem dla dwóch lokalnych drużyn: Piasta Gliwice Futsal i GTK Gliwice. Zawodnicy klubów kilka razy w tygodniu niestrudzenie przygotowują się do ligowych rozgrywek. Na Małej Arenie rozgrywane są mecze STATSCORE Futsal Ekstraklasy i Energa Basketligi.

Od dłuższego czasu, ze względu na sytuację pandemiczną, sportowe spotkania rozgrywane są bez udziału publiczności. Dostosowując się do sytuacji, Arena Gliwice wraz z początkiem nowego roku, zaprasza kibiców na mecze w sposób wirtualny. Oznacza to, że za pomocą internetu można nie tylko zobaczyć transmisję gliwickich rozgrywek, ale także kibicować.

Kibicować można z domu!

Fani GTK Gliwice mają szansę zaznaczyć swą obecność na meczu dzięki aplikacji Zoom. Chodzi o to, by gliwiccy sportowcy poczuli wsparcie kibiców, dlatego decydując się na uczestnictwo w projekcie Areny Gliwice, twarze ochotników zostają wyświetlone na ekranach LED rozmieszczonych wokół boiska.

Warto zdecydować się na tę formę. Dzięki współpracy Areny Gliwice z firmami transmitującymi mecze, rozgrywki można zobaczyć legalnie, z bezpiecznego źródła i co najważniejsze – bez dodatkowych opłat!

Jak uczestniczyć w projekcie?

Sposób jest prosty. Przede wszystkim warto obserwować stronę Areny Gliwice na Facebooku. W dniu rywalizacji, dosłownie, kilka minut przed meczem swojej ulubionej gliwickiej drużyny dodawany jest post zachęcający do uczestnictwa w akcji, z linkiem do Zooma.

Obserwuj działania Areny Gliwice na: www.facebook.com/arenagliwice.official i baw się dobrze

facebook-square-svgrepo-com
instagram-svgrepo-com
linkedin-svgrepo-com
twitter-square-svgrepo-com (1)
play-square-svgrepo-com
Przeżyj emocje sportowe i koncertowe, będąc częścią ważnej zmiany dla środowiska.
Niezwykła przestrzeń przeznaczona do organizacji imprez sportowych oraz koncertów.
Arena pełna możliwości. Z nami pomysły zmienisz w rzeczywistość.

4,7

+ 10 199 opinii
Google

Oglądaj mecz i kibicuj GTK Gliwice
Wybierając - akceptuję - wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, pikseli, znaczników i podobnych technologii. Umożliwiają one nam śledzenie Twojej aktywności, dzięki czemu możemy udoskonalać działanie strony. Wykorzystujemy je na potrzeby wykonywania anonimowych statystyk oraz w celach marketingowych.
Polityka prywatności