Skorzystaj z naszej oferty lożowej! Twoja przepustka do świata wyjątkowych wrażeń - dowiedz się więcej
search-svgrepo-com (2)
search-svgrepo-com (2)
search-svgrepo-com (2)
Oglądaj mecz i kibicuj GTK Gliwice
Oglądaj mecz i kibicuj GTK Gliwice
21 stycznia, 2021
Nowy termin koncertu Nightwish w Polsce
Nowy termin koncertu Nightwish w Polsce
29 stycznia, 2021

28 stycznia, 2021

Niezbędnik Uczestnika na zawody Street Arena vol 1

Poniżej przedstawiamy zbiór najbardziej istotnych informacji praktyczno-organizacyjnych związanych z zawodami Street Arena vol 1 (30.01.2021)

Bilety/opłata/warunek uczestnictwa

Zakup biletu = zgłoszenie za zawody. Można to zrobić elektronicznie przez eventim.pl lub stacjonarnie, w recepcji KS 3arte Arena Gliwice. 

Kolejną częścią uczestnictwa jest posiadanie licencji FTS i deklaracja członkostwa w KS 3arte Arena Gliwice. 

Klub Sportowy 3arte Arena Gliwice organizuje zawody taneczne z ramienia Związku sportowego FTS. Udział w zawodach mogą wziąć tylko tancerze posiadający ważną licencję startową FTS na rok 2021. 

Osoby nie posiadające licencji mogą ją opłacić i wypełnić formularz bezpośrednio przed zawodami w recepcji KS 3arte Arena Gliwice (ul. Akademicka 50, 44-100 Gliwice) – koszt opłaty całorocznej to 10 zł płatne gotówką. Uwaga, opłata za licencję jest opłatą dodatkową, niewliczoną w kwotę biletu widniejącą na Eventimie. 

Aby usprawnić proces rejestracji w dniu zawodów, prosimy pobrać FORMULARZ ZAWODNIKA FTS oraz DEKLARACJĘ CZŁONKOSTWA w KS 3arte Arena Gliwice ze strony: www.3arte.pl/zawody-sportowe/. Wypełnione oraz podpisane przez rodzica/opiekuna formularze należy zabrać ze sobą w dniu zawodów i złożyć na recepcji KS 3arte Arena Gliwice. 

Przebieg zawodów

Ilość miejsc jest ograniczona. Zawody odbywają się bez udziału publiczności. 

Zawody odbędą się w następujących kategoriach: 

Breakdance: 

1vs1 

 • 6-12 lat
 • 13-17 lat

Street dance 

1vs1 

 • 10-16 lat

2vs2 (duety) 

 • 10-16 lat

 

Prowadzący: 

DJ Bizzbeat 

Host Jakub „Bubek” Kopiec 

 

Sędziowie 

Katarzyna Mróz 

Bartosz „Beton” Graboś 

Adrian „Brzoza” Brzeziński 

 

Lokalizacja

Do hali widowiskowo-sportowej Arena Gliwice za zawody Street Arena vol 1 należy kierować się do wejścia Arena Operator (drzwi zlokalizowane są przy parkingu P5 – wejście po schodkach). Zawody odbędą się w Holu C. 

Harmonogram

9:00-10.00 Rejestracja Breakdance 

10.00-10:30 Rejestracja Street dance 

10:45 Rozgrzewka 

11:15 Rozpoczęcie zawodów, przedstawienie sędziów 

11:15 Eliminacje – po 4 osoby (2:30-3.00 minut) 

14:00-14:30 Półfinały 

14:30-16:30 Finały 

16:30 Zakończenie, rozdanie nagród 

Bezpieczeństwo sanitarne

Obowiązki uczestników imprezy – wydarzenia sportowego

 • W sytuacji, kiedy do czasu rozpoczęcia współzawodnictwa sportowego u uczestnika pojawią się symptomy lub oznaki zarażenia wirusem Sars-Cov-2, zobowiązany jest on do odstąpienia od uczestnictwa w imprezie, aby nie zarazić innych osób.
 • Wstęp na teren imprezy mają jedynie osoby zdrowe, bez jakichkolwiek objawów chorobowych, mogących świadczyć o ewentualnym zarażeniu Sars-Cov-2.
 • Wejście na teren imprezy odbywa się jedynie w wyznaczonych, stosownie oznakowanych miejscach.
 • Każdy z uczestników ma obowiązek posiadania przy sobie środków ochrony osobistej w postaci maseczki lub przyłbicy ochronnej.
 • Każdy z uczestników ma obowiązek zakrywania ust i nosa przy użyciu maseczki lub przyłbicy ochronnej podczas wejścia do obiektu, na teren imprezy oraz w trakcie przemieszczania się po terenie imprezy do czasu rozpoczęcia aktywności sportowej.
 • W przypadku braku środków ochrony osobistej w postaci maseczki lub przyłbicy ochronnej, osoba nie zostanie wpuszczona na teren imprezy.
 • Każdy z uczestników ma obowiązek dezynfekowania rąk podczas wejścia na teren imprezy przy użyciu płynu do dezynfekcji rąk, dostępnego przy wejściach do obiektu w oznaczonych pojemnikach.
 • Wszyscy uczestnicy zobowiązani są do zachowania obowiązującego dystansu społecznego 1,5 metra od innych osób podczas przemieszczania się po terenie imprezy i w trakcie wykonywania ćwiczeń.

Obowiązki organizatora imprezy – wydarzenia sportowego

 • Umieszczenie przy wejściu oraz na ciągach komunikacyjnych w obiekcie informacji z zasadami higieny obowiązującymi w czasie epidemii koronawirusa.
 • Umieszczenie w toaletach, w widocznych miejscach informacji dotyczących zasad skutecznego dbania o higienę poprzez prawidłowe mycie i dezynfekcję rąk oraz informacje dotyczące prawidłowego zakładania i zdejmowania maseczek ochronnych.
 • Bieżąca kontrola, a w przypadku konieczności uzupełnienie pojemników z płynem do dezynfekcji rąk.
 • Organizator współzawodnictwa sportowego, zajęć sportowych lub wydarzenia sportowego weryfikuje liczbę osób uczestniczących w zajęciach sportowych, wydarzeniu sportowym, korzystających z obiektu sportowego lub sprzętu sportowego.
 • Dezynfekcja szatni i węzłów sanitarnych.
 • Zapewnienie osobom uczestniczącym w zajęciach sportowych, wydarzeniu sportowym lub ze sprzętu sportowego środków do dezynfekcji rąk i sprzętu sportowego.
 • Dezynfekcja urządzeń i sprzętu sportowego po każdym użyciu i każdej grupie korzystających
 • Zapewnienie 15-minutowych odstępów między wchodzącymi i wychodzącymi uczestnikami zajęć sportowych, wydarzeń sportowych.

Regulamin wydarzenia dostępnyTUTAJ ORAZ TUTAJ

Więcej informacji związanych z reżimem sanitarnym: TU

Parkingi przy Arenie Gliwice

Parkingi będą bezpłatne. Najlepiej zaparkować na parkingu P5 – znajduje się najbliżej wejścia na wydarzenie.

P5 https://goo.gl/maps/xSRgKTCikzT2

Dojazdy do Areny Gliwice

Więcej TUTAJ.

Jedzenie i napoje

Od godziny 12.00 do 15.00 będzie otwarty będzie punkt gastronomiczny w Arenie Gliwice – SzamArena. Uczestnicy zawodów będą mieli możliwość zamówienia jedzenia na wynos. 

Menu dostępne jest TUTAJ.

Możliwość konsumpcji w wyznaczonych szatniach zawodników.   

Szatnia

Na miejscu, dla uczestników wydarzenia dostępna będzie szatnia zlokalizowana przy sali zawodów, kaucja zwrotna za kluczyk do szafki wynosi 10,00 zł/gotówką.

Zdjęcia

Dokonanie zgłoszenia i udział w turnieju równoznaczny jest z wyrażeniem bezterminowo nieodpłatnej zgody na rejestrację fotograficzną, wideo i telewizyjną wszystkich prezentacji oraz ich wykorzystanie, publikację i emisję w dowolnych mediach.

facebook-square-svgrepo-com
instagram-svgrepo-com
linkedin-svgrepo-com
twitter-square-svgrepo-com (1)
play-square-svgrepo-com
Przeżyj emocje sportowe i koncertowe, będąc częścią ważnej zmiany dla środowiska.
Niezwykła przestrzeń przeznaczona do organizacji imprez sportowych oraz koncertów.
Arena pełna możliwości. Z nami pomysły zmienisz w rzeczywistość.

4,7

+ 10 199 opinii
Google

Niezbędnik Uczestnika na zawody Street Arena vol 1
Wybierając - akceptuję - wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, pikseli, znaczników i podobnych technologii. Umożliwiają one nam śledzenie Twojej aktywności, dzięki czemu możemy udoskonalać działanie strony. Wykorzystujemy je na potrzeby wykonywania anonimowych statystyk oraz w celach marketingowych.
Polityka prywatności