Skorzystaj z naszej oferty lożowej! Twoja przepustka do świata wyjątkowych wrażeń - dowiedz się więcej
search-svgrepo-com (2)
search-svgrepo-com (2)
search-svgrepo-com (2)
Darmowe zajęcia sportowe i warsztaty dla dzieci
Darmowe zajęcia sportowe i warsztaty dla dzieci
13 lipca, 2020
Oglądaj Arenę Online i zdobywaj nagrody!
Oglądaj Arenę Online i zdobywaj nagrody!
17 lipca, 2020

14 lipca, 2020

Letnie wieczory pod znakiem komedii – stand-up w Arenie Gliwice

Arena Gliwice zaczyna działania również na żywo  od zeszłego czwartku rozpoczął się cykl stand-upów. W każdy czwartek o 19:00 występy znanych i lubianych komików. Publiczność może obejrzeć występy na żywo w profesjonalnym studio i online  podczas transmisji w mediach społecznościowych Areny Gliwice. 

Chcieliśmy stworzyć alternatywę dla dużych koncertów, które miały odbyć się tego lata w Arenie Gliwice. Postanowiliśmy zaprosić gości na mniejsze, bardziej kameralne wydarzenia – mówi Łukasz Buszman, manager do spraw promocji Areny Gliwice. Lipiec zapowiada się naprawdę ciekawie – Arenę Gliwice odwiedzą znani, a przede wszystkim lubiani stand-uperzy: 17.07 wystąpi Damian Kubik, następnie 23.07 Jacek Noch, a 31.07 Krzysztof Kamyszek. Kabaret na żywo to świetna propozycja na czwartkowy wieczór  dodaje Buszman.  

Nie zapominamy o aktywnościach dla najmłodszych. Bajkowe popołudnie to rozwiązanie w sam raz na nudne wakacje w mieście. W każdy czwartek dzieci mogą wziąć udział w przedstawieniach i animacjach, które równocześnie bawią i uczą. 

Jak na halę widowiskową przystało, dwa razy w tygodniu odbywają się koncerty. W środę warto wybrać się do Areny na On Festiwal – scena My Name Is New, czyli wspólnego projektu z wytwórnią Kayax. Występują najbardziej obiecujące, młode gwiazdy, które w najbliższych latach mają szansę podbić krajowy rynek. Z kolei piątkowy cykl Arena Live to występy najciekawszych zespołów z naszego regionu w myśl zasady – dobra dawka muzyki na weekend.  

Spotkania z publicznością odbywają się cotygodniowo. Bilety w cenie 5 zł dzieci i 9 zł dorośli do nabycia w sprzedaży internetowej na eventim.pl  

Przychodząc na letnie wydarzenia do Areny Gliwice, można mieć pewność, że zdrowie odwiedzających stawiane jest na pierwszym miejscu – wydarzenia odbywają się z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa. Korzystaj z wakacji bez żadnych obaw! 

facebook-square-svgrepo-com
instagram-svgrepo-com
linkedin-svgrepo-com
twitter-square-svgrepo-com (1)
play-square-svgrepo-com
Przeżyj emocje sportowe i koncertowe, będąc częścią ważnej zmiany dla środowiska.
Niezwykła przestrzeń przeznaczona do organizacji imprez sportowych oraz koncertów.
Arena pełna możliwości. Z nami pomysły zmienisz w rzeczywistość.

4,7

+ 10 199 opinii
Google

Letnie wieczory pod znakiem komedii  – stand-up w Arenie Gliwice
Wybierając - akceptuję - wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, pikseli, znaczników i podobnych technologii. Umożliwiają one nam śledzenie Twojej aktywności, dzięki czemu możemy udoskonalać działanie strony. Wykorzystujemy je na potrzeby wykonywania anonimowych statystyk oraz w celach marketingowych.
Polityka prywatności