Skorzystaj z naszej oferty lożowej! Twoja przepustka do świata wyjątkowych wrażeń - dowiedz się więcej
search-svgrepo-com (2)
search-svgrepo-com (2)
search-svgrepo-com (2)

1 grudnia, 2020

Grudniowa przygoda z teatrem

[vc_row][vc_column width="1/1"][vc_column_text]

Zbliżają się święta, ale zanim spędzimy czas w rodzinnym gronie, trzeba wszystko odpowiednio przygotować, a to zajmuje mnóstwo czasu. Kiedy rodzicom przybywa coraz więcej obowiązków z pomocą przychodzi Fundacja W to mi graj, z  kreatywnymi propozycjami spędzenia wolnego czasu.

Warsztaty i spektakle online

W grudniu, co środę, o godzinie 16.00 zapraszamy na warsztaty „Daj przykład”, czyli spotkania z teatrem, tańcem, muzyką i cyrkiem. Również w ramach tego projektu 4.12, o godz. 16.00 odbędzie się audycja muzyczna dla dzieci „Śląski blues” zachęcająca do wspólnego spędzenia święta górników, Barbórki.

A to jeszcze nie wszystko. Oprócz warsztatów, odbywa się jeszcze Baśniowa Szkoła Teatru, czyli cykl spektakli online. 6.12, w Mikołaja, o 16.00 odbędzie się transmisja przedstawienia familijnego „Szydełkowa Szopka Babci Klary”, 19.12 nieco później – o 19.30 „Balladyna” w wykonaniu Gliwickiego Teatru Tańca, czyli "Zazdroszczę tej co dzisiaj rano mną była", skierowana już do nieco starszej widowni, czyli młodzieży.

Gdzie oglądać?

Na Facebooku, na profilach Areny Gliwice oraz kolektywu artystycznego Lufcik na Korbkę. W zakładce „wydarzenia” znajdź najbardziej interesujące Cię propozycje. Warto zaznaczyć opcję „biorę udział” W ten sposób nie przegapisz godzin transmisji, bo na chwilę przed rozpoczęciem otrzymasz powiadomienie.

Udział w wydarzeniach jest bezpłatny. Zaproś teatr do swojego domu!
___________________

Projekt „DAJ PRZYKŁAD” realizuje Fundacja W to mi graj. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

facebook-square-svgrepo-com
instagram-svgrepo-com
linkedin-svgrepo-com
twitter-square-svgrepo-com (1)
play-square-svgrepo-com
Przeżyj emocje sportowe i koncertowe, będąc częścią ważnej zmiany dla środowiska.
Niezwykła przestrzeń przeznaczona do organizacji imprez sportowych oraz koncertów.
Arena pełna możliwości. Z nami pomysły zmienisz w rzeczywistość.

4,7

+ 10 199 opinii
Google

Grudniowa przygoda z teatrem
Wybierając - akceptuję - wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, pikseli, znaczników i podobnych technologii. Umożliwiają one nam śledzenie Twojej aktywności, dzięki czemu możemy udoskonalać działanie strony. Wykorzystujemy je na potrzeby wykonywania anonimowych statystyk oraz w celach marketingowych.
Polityka prywatności