Skorzystaj z naszej oferty lożowej! Twoja przepustka do świata wyjątkowych wrażeń - dowiedz się więcej
search-svgrepo-com (2)
search-svgrepo-com (2)
search-svgrepo-com (2)

2 grudnia, 2020

Finał Szlachetnej Paczki w Arenie Gliwice

Okres Bożego Narodzenia to czas, w którym jesteśmy szczególnie wrażliwi na potrzeby drugiego człowieka. Zespół Areny Gliwice zawsze chętnie angażuje się w lokalne akcje charytatywne, dlatego w tym roku to właśnie w gliwickim obiekcie odbędzie się finał Szlachetnej Paczki Zabrze.

Szlachetna Paczka jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych projektów społecznych w Polsce. Jej celem jest dotarcie do ludzi, które z niezależnych przyczyn znalazły się w trudnej sytuacji materialnej potrzebują wsparcia, by ponownie stanąć na nogi. Choć Szlachetna Paczka działa przez cały rok, grudzień to czas szczególnie wytężonej pracy – to właśnie wtedy odbywa się Finał Szlachetnej Paczki, czyli tak zwany Weekend Cudów, podczas którego darczyńcy dostarczają do magazynów paczki przygotowane dla potrzebujących rodzin. Za taki magazyn w dniach 11-13 grudnia posłuży Arena Gliwice. Paczki od ofiarodawców z dwóch okręgów – Szlachetna Paczka Gliwice i Szlachetna Paczka Zabrze – będą magazynowane w Holu A, a zespół Areny zadba o to, by weekend upłynął w ciepłej, świątecznej atmosferze.    

facebook-square-svgrepo-com
instagram-svgrepo-com
linkedin-svgrepo-com
twitter-square-svgrepo-com (1)
play-square-svgrepo-com
Przeżyj emocje sportowe i koncertowe, będąc częścią ważnej zmiany dla środowiska.
Niezwykła przestrzeń przeznaczona do organizacji imprez sportowych oraz koncertów.
Arena pełna możliwości. Z nami pomysły zmienisz w rzeczywistość.

4,7

+ 10 199 opinii
Google

Finał Szlachetnej Paczki w Arenie Gliwice
Wybierając - akceptuję - wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, pikseli, znaczników i podobnych technologii. Umożliwiają one nam śledzenie Twojej aktywności, dzięki czemu możemy udoskonalać działanie strony. Wykorzystujemy je na potrzeby wykonywania anonimowych statystyk oraz w celach marketingowych.
Polityka prywatności