Skorzystaj z naszej oferty lożowej! Twoja przepustka do świata wyjątkowych wrażeń - dowiedz się więcej
search-svgrepo-com (2)
search-svgrepo-com (2)
search-svgrepo-com (2)
Arena Gliwice przedłuża umowę z Coca-Cola HBC Polska
Arena Gliwice przedłuża umowę z Coca-Cola HBC Polska
15 kwietnia, 2021
Widzimy się 11 września – Freestyle Heroes 2021
Widzimy się 11 września – Freestyle Heroes 2021
24 kwietnia, 2021

20 kwietnia, 2021

Druga edycja Summer Areny

Letnia strefa Areny Gliwice rozgrzeje Was ponownie. Będzie jeszcze goręcej niż w ubiegłym sezonie, bo obok zajęć dla aktywnych, zabaw dla całych rodzin, a przede wszystkim pysznego jedzenia, wakacyjne weekendy przepełnione zostaną świetną muzyką w wykonaniu największych, polskich gwiazd. Mamy nadzieję, że z Summer Areną rozkręcicie wakacje w Gliwicach!

W letnich miesiącach tereny zewnętrzne wokół Areny Gliwice kolejny raz zamienią się w Summer Arenę – plenerową strefę, w której znajdzie się wszystko to, za co kochacie lato: koncerty, dobre jedzenie, food trucki, siatkówka plażowa i wiele więcej, a to wszystko na świeżym powietrzu, by maksymalnie wykorzystać uroki pięknej, słonecznej pogody i długich letnich wieczorów.

Wypoczynek od czerwca

– Zaczniemy w czerwcu i mamy nadzieję, że Summer Arena ponownie stanie się miejscem, gdzie co weekend mieszkańcy będą się świetnie bawić w gronie znajomych lub rodziny, wypoczywać i korzystać z pysznego menu, w którym znajdą się najlepsze propozycje SzamAreny, podbijającej powoli gliwickie podniebienia – mówi Łukasz Buszman, manager ds. promocji Areny Gliwice.

Wrócą pomysły, które w zeszłym roku cieszyły się powodzeniem, ale pojawią się również ekscytujące nowości. Idziemy w muzykę live! Tegoroczna edycja Summer Areny skupiać się będzie wokół najlepszych dźwięków. W piątkowe i sobotnie wieczory odbywać się będą koncerty znanych polskich artystów. W ramach cyklu imprez PlenR, odbywającego się w największych miastach Polski, w Summer Arenie wystąpią Sanah (3.07), Paluch (9.07), Baranovski (30.07) i Kękę (27.08). A to dopiero początek.

Aktywni zaproszeni

Nie zabraknie atrakcji sportowych – znaku firmowego Summer Areny – dzięki którym wakacje w mieście staną się jednocześnie przyjemne i pożyteczne.

– W Summer Arenie powstaną boiska do siatkówki plażowej i streetballu, będzie też możliwość wspinaczki w plenerze na wyjątkowej, zewnętrznej ścianie. Planujemy amatorskie rozgrywki w gronie znajomych czy urozmaicenie indywidualnego treningu o aktywności w plenerze – każdy sam wybierze to, co lubi najbardziej – zachęca Ewa Hirsch, event manager Areny odpowiedzialna za doskonałe funkcjonowanie letniej strefy.

Nudzie w wakacje dobrze powiedzieć „nie”, dlatego do tego wszystkiego dołożone zostaną atrakcje dla dzieci – gry, zabawy, animacje i warsztaty. To wszystko odbywać się będzie w sąsiedztwie specjalnej strefy gastro&chill, czyli klimatycznie zaaranżowanej przestrzeni, gdzie serwowane będzie jedzenie i zimne napoje.

Brzmi dobrze? A to nie wszystko! Jeśli jesteście ciekawi, co jeszcze będzie się działo w wakacje w Gliwicach, Arena Gliwice zaprasza na facebookowy fanpage Summer Arena. Tam na bieżąco znajdziecie wszystkie szczegóły. Biletów na koncerty szukajcie na Eventim.pl.

facebook-square-svgrepo-com
instagram-svgrepo-com
linkedin-svgrepo-com
twitter-square-svgrepo-com (1)
play-square-svgrepo-com
Przeżyj emocje sportowe i koncertowe, będąc częścią ważnej zmiany dla środowiska.
Niezwykła przestrzeń przeznaczona do organizacji imprez sportowych oraz koncertów.
Arena pełna możliwości. Z nami pomysły zmienisz w rzeczywistość.

4,7

+ 10 199 opinii
Google

Druga edycja Summer Areny
Wybierając - akceptuję - wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, pikseli, znaczników i podobnych technologii. Umożliwiają one nam śledzenie Twojej aktywności, dzięki czemu możemy udoskonalać działanie strony. Wykorzystujemy je na potrzeby wykonywania anonimowych statystyk oraz w celach marketingowych.
Polityka prywatności