Skorzystaj z naszej oferty lożowej! Twoja przepustka do świata wyjątkowych wrażeń - dowiedz się więcej
search-svgrepo-com (2)
search-svgrepo-com (2)
search-svgrepo-com (2)
Nowy termin koncertu Within Temptation i Evanescence
Nowy termin koncertu Within Temptation i Evanescence, w roli supportu: Smash Into Pieces
13 kwietnia, 2021
Zaczynamy wakacje! Pierwszy weekend 2. edycji Summer Areny
Druga edycja Summer Areny
20 kwietnia, 2021

15 kwietnia, 2021

Arena Gliwice przedłuża umowę z Coca-Cola HBC Polska

Miło nam przekazać, że przedłużyliśmy umowę z Coca-Cola HBC Polska na kolejne dwa lata.

Cieszymy się, że Coca-Cola HBC Polska i Kraje Bałtyckie została naszym partnerem w kategorii napojów bezalkoholowych na kolejne dwa lata, ponieważ nasze doświadczenia z dotychczasowej współpracy są bardzo dobre.

Coca-Cola to marka, która jest nie tylko liderem w branży napojów, a również liderem innowacyjnych pomysłów marketingowych. Wierzymy, że współpraca pozwoli  nam w zbliżającym się czasie zaskakiwać i pozytywnie inspirować naszych konsumentów. Biorąc pod uwagę rynek imprez muzycznych i sportowych widzimy również perspektywy we wzajemnym aangażowaniu się w nadchodzące wydarzenia.

Doceniamy fakt, że możemy liczyć na takich partnerów w tym trudnym dla nas roku.

Zrównoważony tryb życia to niezwykle istotny aspekt naszej działalności, dlatego cieszymy się, że partnerstwo z   Coca-Cola HBC Polska i Kraje Bałtyckie zapewni naszym klientom szeroki wybór napojów – od wody Kropla Beskidu, soków i nektarów Cappy przez napoje herbaciane FuzeTea, aż po znane i lubiane marki takie jak: Coca-Cola, Fanta czy Sprite w wariantach o obniżonej kaloryczności i bez cukru.

Nasze działania są także spójne w zakresie zrównoważonego  prowadzenia działalności. Od 2019 roku wdrożyliśmy działania Eko Areny, aby wyeliminować opakowania plastikowe z naszych barów.

Podobnie jak nasz partner, podejmujemy liczne działania na rzecz zwiększenia świadomości dot. właściwej segregacji i recyklingu opakowań. Wierzymy, że nasza współpraca pozwoli rozwijać wspólnie działania na różnych płaszczyznach.

facebook-square-svgrepo-com
instagram-svgrepo-com
linkedin-svgrepo-com
twitter-square-svgrepo-com (1)
play-square-svgrepo-com
Przeżyj emocje sportowe i koncertowe, będąc częścią ważnej zmiany dla środowiska.
Niezwykła przestrzeń przeznaczona do organizacji imprez sportowych oraz koncertów.
Arena pełna możliwości. Z nami pomysły zmienisz w rzeczywistość.

4,7

+ 10 199 opinii
Google

Arena Gliwice przedłuża umowę z Coca-Cola HBC Polska
Wybierając - akceptuję - wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, pikseli, znaczników i podobnych technologii. Umożliwiają one nam śledzenie Twojej aktywności, dzięki czemu możemy udoskonalać działanie strony. Wykorzystujemy je na potrzeby wykonywania anonimowych statystyk oraz w celach marketingowych.
Polityka prywatności