Na tej imprezie poczujesz się jak u najlepszych znajomych. Świetna muzyka, rozmowy do białego rana przy kuchennym stole, toast o północy wzniesiony z bliskimi – taki mamy przepis na najlepszą imprezę sylwestrową. Bawić będziemy się od godziny 20.00 (31 grudnia) do godziny 3.00. 

Chodźcie, oprowadzimy Was po PreZero Arenie Gliwice, którą zmienimy na jedną noc w naszą wielką chatę. Salon wypełni taneczna muzyka na żywo, gdzie rytm zabawie nadawać będą Rat Kru ze swoim aerobikiem dla oczytanych oraz Mike Rif & Cubania w rytmie salsy. Po północy stery przejmie DJ BABA, rezydent śląskiej aglomeracji, który sięgnie do największych hitów dyskotekowych od lat 80. do teraz.

W małym pokoju rządzić będzie DJ Tigre, a to oznacza świetną zabawę i taniec do świtu. To będzie mieszanka tropikalnych rytmów prosto z Dominikany.

Byłeś kiedyś na domówce, gdzie w pewnym momencie najlepsza część imprezy przenosi się do kuchni? U nas pewnie będzie podobnie… Tyle że stoły rozstawimy w ogrodzie pełnym kwiatów (rodem z Alicji w Krainie Czarów). Na naszym garden party czekać będzie na Ciebie sylwestrowe menu. Znamy takich, dla których nie ma imprezy bez gier (planszowych i nie tylko), w które na naszej domówce zagracie w sypialni… Wiemy, że będziecie chcieli sylwestrową noc zapamiętać na długo. Na pamiątkę zostaną zdjęcia, które zrobicie na specjalnie przygotowanych fotościankach.

O północy – niespodzianka (!) – i wspólny toast.

Zapraszają Miasto Gliwice, Centrum Kultury Victoria i PreZero Arena Gliwice

INFORMACJE

31.12.2023

20:00

Mała Arena

na Eventim.pl