Komunikat od organizatora:

Drodzy Fani Perfectu,

mimo podejmowanych przez nas w ostatnim czasie wysiłków z przykrością zmuszeni jesteśmy zawiadomić, iż planowany na najbliższą sobotę 12.06.2021 r. koncert w Arenie Gliwice z trasy „Perfect -40 lecie” musi zostać odwołany.

Pierwszy koncert z zaplanowanej trasy odbył się na warszawskim Torwarze – 14.02.2020 roku. Został on przez nas zarejestrowany w celach wewnętrznych i promocyjnych. Koncert ten spotkał się z genialnymi recenzjami fanów, krytyków i dziennikarzy. Entuzjazm i reakcja publiczności zostały uwiecznione na nagraniach, potwierdzając niepowtarzalną atmosferę, jaka wówczas panowała.  Będąc w posiadaniu tego unikatowego nagrania – ostatniego zarejestrowanego na żywo występu „Perfectu” – wspólnie z Zespołem chcemy się nim z Wami podzielić.

Dlatego chcielibyśmy Państwu zaproponować możliwość wymiany biletu na koncert, który miał się odbyć w Gliwicach, na to unikatowe kolekcjonerskie nagranie. Wszystkim z Was, którzy wybiorą opcję „zachowuję bilet” niezwłocznie, przekażemy szczegółowe informacje co do procedury oraz harmonogramu dokonywania wymiany biletów na pakiety kolekcjonerskie.