Skorzystaj z naszej oferty lożowej! Twoja przepustka do świata wyjątkowych wrażeń - dowiedz się więcej
search-svgrepo-com (2)
search-svgrepo-com (2)
search-svgrepo-com (2)

15 czerwca, 2021

Znajdź pomysł na swój dom i ogród – Gliwickie Dni Domu i Ogrodu

Ekologiczne rozwiązania dla domu i ogrodu, pompy ciepła, systemy fotowoltaiczne, odnawialne źródła energii, konsultacje oraz nowości z branży budowlanej i ogrodniczej – to wszystko już 19 i 20 czerwca na Gliwickich Dniach Domu i Ogrodu. Nie przegapcie!

Gliwickie Dni Domu i Ogrodu to dwudniowe plenerowe wydarzenie dla wszystkich miłośników urządzania i dekorowania domu oraz pielęgnacji ogrodu. Tego typu targi już na stałe wpisały się w gliwicki kalendarz wydarzeń branżowych. Najbliższe odbędą się w weekend 19-20 czerwca (godz. 9.00-16.00) na placu głównym Areny Gliwice.
– Podczas wydarzenia zaprezentują się firmy branży deweloperskiej, instalacyjnej, budowlanej oraz ogrodniczej. Będzie to doskonała okazja, by zapoznać się z najwyższej jakości rozwiązaniami branży ekologicznych kotłów, pomp ciepła i systemów fotowoltaicznych, odbędą się też konsultacje na temat odnawialnych źródeł energii – mówi Wioletta Ochmann, właścicielka Agencji Promocja, organizator targów.
Wśród wystawców znajdą się również firmy branży kamiennej i ceramicznej. Miłośnicy klasycznego i nowoczesnego wykończenia terenów wokół domu będą mieli zaznajomić się z ofertą wystawców prezentujących kamień naturalny i tarasy kompozytowe. Nie zawiodą się też fani ogrodnictwa – byliny, trawy ozdobne, rośliny wieloletnie, kwiaty ozdobne, krzewy oraz drzewka będzie można nabyć wprost od przedstawicieli gospodarstw ogrodniczych. Osoby planujące zmiany w aranżacji swoich ogrodów będą mogły natomiast skorzystać z porad projektantów i architektów krajobrazu oraz specjalistów z Polskiego Związku Działkowców Delegatury Gliwice. Udział w targach jest bezpłatny. Organizatorem wydarzenia jest Miasto Gliwice, Arena Gliwice i Agencja Promocja.

facebook-square-svgrepo-com
instagram-svgrepo-com
linkedin-svgrepo-com
twitter-square-svgrepo-com (1)
play-square-svgrepo-com
Przeżyj emocje sportowe i koncertowe, będąc częścią ważnej zmiany dla środowiska.
Niezwykła przestrzeń przeznaczona do organizacji imprez sportowych oraz koncertów.
Arena pełna możliwości. Z nami pomysły zmienisz w rzeczywistość.

4,7

+ 10 199 opinii
Google

Znajdź pomysł na swój dom i ogród – Gliwickie Dni Domu i Ogrodu
Wybierając - akceptuję - wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, pikseli, znaczników i podobnych technologii. Umożliwiają one nam śledzenie Twojej aktywności, dzięki czemu możemy udoskonalać działanie strony. Wykorzystujemy je na potrzeby wykonywania anonimowych statystyk oraz w celach marketingowych.
Polityka prywatności