Skorzystaj z naszej oferty lożowej! Twoja przepustka do świata wyjątkowych wrażeń - dowiedz się więcej
search-svgrepo-com (2)
search-svgrepo-com (2)
search-svgrepo-com (2)

19 listopada, 2020

Zaproś teatr do swojego domu! Baśniowa Szkoła Teatru

Zapraszamy widzów małych (i tych dużych też!) na cykl spektaklów online w ramach Baśniowej Szkoły Teatru, realizowanej przez fundację W to mi graj.

Dzięki współpracy artystów, Areny Gliwice i Telewizji Imperium, najmłodsi Gliwiczanie zobaczą przedstawienia Wędrownego Teatru Lalek Małe Mi, kolektywu Lufcik na Korbkę oraz OTeatru. Pierwsze przedstawienie odbędzie się w Dzień Pluszowego Misia 25.11. Teatr Małe Mi zaprezentuje przedstawienie familijne „Fintikluszki – Folkowe Okruszki”. Kim albo czym są Fintikluszki? „Fintikluszki” w języku mieszkańców krainy Dawno Dawno Temu to po prostu „drobiazgi”. Spektakl będzie transmitowany 25.11 o 16.00 na stronie Areny Gliwice na Facebooku, kliknij tu.

Dlaczego warto?

Zabawy, ćwiczenia, czy zadania teatralne, ale także cyrkowe, taneczne i rytmiczne wywierają duży wpływ na kształtowanie charakteru i osobowości dzieci, wyostrzają zmysł obserwacji oraz rozładowują nagromadzone emocje. Są jednym z efektywnych środków wychowania wszechstronnego, dają możliwość poczucia wspólnego działania w tych czasach dotkniętych izolacją. Zaproś teatr do swojego domu! Baśniowa Szkoła Teatru realizowana jest przez fundację W to mi graj. Projekt został dofinansowany z budżetu Miasta Gliwice. [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

facebook-square-svgrepo-com
instagram-svgrepo-com
linkedin-svgrepo-com
twitter-square-svgrepo-com (1)
play-square-svgrepo-com
Przeżyj emocje sportowe i koncertowe, będąc częścią ważnej zmiany dla środowiska.
Niezwykła przestrzeń przeznaczona do organizacji imprez sportowych oraz koncertów.
Arena pełna możliwości. Z nami pomysły zmienisz w rzeczywistość.

4,7

+ 10 199 opinii
Google

Zaproś teatr do swojego domu! Baśniowa Szkoła Teatru
Wybierając - akceptuję - wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, pikseli, znaczników i podobnych technologii. Umożliwiają one nam śledzenie Twojej aktywności, dzięki czemu możemy udoskonalać działanie strony. Wykorzystujemy je na potrzeby wykonywania anonimowych statystyk oraz w celach marketingowych.
Polityka prywatności