Skorzystaj z naszej oferty lożowej! Twoja przepustka do świata wyjątkowych wrażeń - dowiedz się więcej
search-svgrepo-com (2)
search-svgrepo-com (2)
search-svgrepo-com (2)

27 maja, 2021

Weekend wrażeń w Arenie Gliwice

W weekend 12 i 13 czerwca w Arenie Gliwice odbędą się aż cztery duże wydarzenia jednocześnie. Od wielkich sportowych emocji po relaks z przyjaciółmi w plenerze - sprawdźcie, co w te dni dla Was przygotowaliśmy. 

Energa Basket Cup   Reprezentacja Polski w koszykówce wraca do Areny Gliwice, by przygotować się do kwalifikacji do Igrzysk Olimpijskich i rozegrać dwudniowy turniej Energa Basket Cup. Biało-Czerwoni w sobotę zagrają z Meksykiem, a następnego dnia z Rosją lub Tunezją. Tym razem rozgrywki odbędą się z udziałem publiczności. Szczegóły na temat możliwości zakupu biletów podamy w przyszłym tygodniu.   Runmageddon Silesia  Kolejna edycja zabójczego biegu z przeszkodami, który cieszy się w Polsce ogromną popularnością - w imprezach z cyklu Runmageddon wzięło udział już ponad 260 tysięcy osób. Biegacze mają do wyboru aż pięć różnych formuł biegu: Intro, Rekrut, Kids, Junior i Family. Zapisy odbywają się na przez stronę Runmageddon i trwają do 10.06.2021.   Lotny Festiwal Piwa  Rzemieślnicze browary, food trucki i muzyka na żywo na świeżym powietrzu – nie ma chyba lepszego sposobu na weekendowy relaks. Wstęp na Festiwal jest darmowy.   Godziny otwarcia:   Piątek (11.06.): 15.00-23.00  Sobota (12.06.): 12.00-23.00  Niedziela (13.06.): 12.00-20.00   Zumba Master Class w KS 3Arte Arena Gliwice – SOLD OUT   Wydarzenia zumbowe w 3Arte mają tylu fanów, że bilety na to wydarzenie rozeszły się w niecałe 24 godziny, więc tych, którzy tym razem nie zdążyli się załapać, zapraszamy zamiast tego na niedzielne zajęcia Formacji Latynoamerykańskiej, które prowadzi Dariusz Selwa (12.00-13.00) - pamiętajcie tylko, że tutaj też liczba miejsc jest ograniczona.  Siatkówka plażowa   Przez cały weekend będzie można również skorzystać z ogólnodostępnego boiska do siatkówki plażowej. Zbierzcie ekipę, my zapewniamy całą resztę!  Do zobaczenia!

facebook-square-svgrepo-com
instagram-svgrepo-com
linkedin-svgrepo-com
twitter-square-svgrepo-com (1)
play-square-svgrepo-com
Przeżyj emocje sportowe i koncertowe, będąc częścią ważnej zmiany dla środowiska.
Niezwykła przestrzeń przeznaczona do organizacji imprez sportowych oraz koncertów.
Arena pełna możliwości. Z nami pomysły zmienisz w rzeczywistość.

4,7

+ 10 199 opinii
Google

Weekend wrażeń w Arenie Gliwice
Wybierając - akceptuję - wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, pikseli, znaczników i podobnych technologii. Umożliwiają one nam śledzenie Twojej aktywności, dzięki czemu możemy udoskonalać działanie strony. Wykorzystujemy je na potrzeby wykonywania anonimowych statystyk oraz w celach marketingowych.
Polityka prywatności