Skorzystaj z naszej oferty lożowej! Twoja przepustka do świata wyjątkowych wrażeń - dowiedz się więcej
search-svgrepo-com (2)
search-svgrepo-com (2)
search-svgrepo-com (2)

31 marca, 2023

TOYOTA & LEXUS Dobrygowski oficjalnym partnerem motoryzacyjnym Areny Gliwice

Arena Gliwice rozpoczęła współpracę partnerską z TOYOTA & LEXUS Dobrygowski. To marka z niemal 30-letnim doświadczeniem w branży motoryzacyjnej, która śmiało wkracza na śląski rynek: w Rybniku powstaje nowy salon, a od dziś firma dołącza do grona partnerów Areny Gliwice.

- Chciałbym wyrazić podziękowania dla Areny Gliwice za nawiązanie współpracy, obdarzenie nas zaufaniem. Patrzymy na tę kooperację z dużą nadzieją. Liczymy na zbudowanie dużej rozpoznawalności naszej marki TOYOTA & LEXUS DOBRYGOWSKI na Śląsku. Wierzę, że nasza współpraca nam w tym pomoże – powiedział Bartłomiej Zdonkiewicz, Dyrektor Zarządzający TOYOTA & LEXUS Dobrygowski. - To partnerstwo to przede wszystkim synergia działań komunikacyjnych. W ramach współpracy TOYOTA & LEXUS Dobrygowski będą mogli eksponować swoją markę na wydarzeniach odbywających się w Arenie Gliwice, które ze względu na ogromną różnorodność dają możliwość dotarcia do wielu grup docelowych. Jesteśmy pewni, że rozpoczynająca się dziś współpraca przyniesie obu stronom realne korzyści  – powiedział Konrad Kozioł, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Areny Gliwice. Dodatkowo dzięki partnerstwu do firmowej floty Areny Gliwice trafią dwa fabrycznie nowe samochody japońskiej marki. - Jestem przekonany, że nasze samochody będą idealnie spełniały swoje zadania. Nie tylko okażą się nowoczesnym i komfortowym środkiem transportu dla pracowników, ale także będą przyjazne dla środowiska dzięki nowoczesnemu napędowi hybrydowemu – dodał Zdonkiewicz. - Z naszej perspektywy szczególnie istotne jest również to, że podróże służbowe naszego zespołu będą bardziej ekologiczne niż do tej pory. To kolejny krok, który jako obiekt podejmujemy, by chronić środowisko – powiedział Kozioł.  

facebook-square-svgrepo-com
instagram-svgrepo-com
linkedin-svgrepo-com
twitter-square-svgrepo-com (1)
play-square-svgrepo-com
Przeżyj emocje sportowe i koncertowe, będąc częścią ważnej zmiany dla środowiska.
Niezwykła przestrzeń przeznaczona do organizacji imprez sportowych oraz koncertów.
Arena pełna możliwości. Z nami pomysły zmienisz w rzeczywistość.

4,7

+ 10 199 opinii
Google

TOYOTA & LEXUS Dobrygowski oficjalnym partnerem motoryzacyjnym Areny Gliwice
Wybierając - akceptuję - wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, pikseli, znaczników i podobnych technologii. Umożliwiają one nam śledzenie Twojej aktywności, dzięki czemu możemy udoskonalać działanie strony. Wykorzystujemy je na potrzeby wykonywania anonimowych statystyk oraz w celach marketingowych.
Polityka prywatności