Skorzystaj z naszej oferty lożowej! Twoja przepustka do świata wyjątkowych wrażeń - dowiedz się więcej
search-svgrepo-com (2)
search-svgrepo-com (2)
search-svgrepo-com (2)
Mecz Polska vs Izrael – Niezbędnik Uczestnika
Roztańczone Walentynki – Niezbędnik Uczestnika + harmonogram
11 lutego, 2020
Już wkrótce Międzynarodowe Gliwickie Targi Budownictwa
Już wkrótce Międzynarodowe Gliwickie Targi Budownictwa
14 lutego, 2020

12 lutego, 2020

Światowy esport w Gliwicach – ogłoszono drugi turniej Games Clash!

W 2020 roku odbędzie się nie jeden, a dwa turnieje esportowe agencji Games Clash by Murator EXPO!

Po sukcesie edycji 2019, które zgromadziła w Gdynia Arenie i przed ekranami transmisji tysiące widzów, organizatorzy rozwijają projekt. W tym roku oprócz Games Clash Masters w Gdyni, odbędzie się również Games Clash Arena w Gliwicach. Oba z najlepszymi drużynami CS:GO z całego świata. Oba z oprawą i emocjami na światowym poziomie. Oba z pulą 100.000$. Oba pełne porywających rozgrywek CS:GO oraz atrakcji festiwalowych dla uczestników.

W tym roku po raz pierwszy turniej Games Clash zawita do Gliwic!

Fot. Games Clash Masters / Michał Konkol

Od 6 do 7 czerwca profesjonalne drużyny CS:GO z całego świata zawalczą przed publicznością o trofeum oraz 100.000$. Wśród zaproszonych drużyn na pewno znajdą się również reprezentanci Polski. Będzie to bardzo rzadka okazja, aby kibicować swoim rodakom na żywo w międzynarodowym turnieju, a dla drużyn szansa na awans i powrót na światową scenę CSa. Partnerem wydarzenia zostało miasto Gliwice oraz Gliwice Arena – jeden z najnowocześniejszych i największych obiektów tego rodzaju w Polsce. Zapewni on możliwości technologiczne i organizacyjne na porywającą oprawę, dziesiątki dodatkowych atrakcji oraz dodatkowe turnieje w inne esportowe tytuły.

Oficjalne transmisje po polsku i angielsku

Games Clash Arena i Games Clash Masters będą transmitowane w kilku językach na całym świecie. Ważną zmianą jest jednak organizacja oficjalnej międzynarodowej transmisji po angielsku bezpośrednio przez Games Clash. Do Gliwic i Gdyni oprócz polskich komentatorów, prowadzących i analityków przyjadą także eksperci z zagranicy. To ważny krok w celu popularyzacji turnieju za granicą oraz zwiększenia jego rangi przez stworzenie transmisji dla widzów na całym świecie bezpośrednio z aren. Dla uczestników będzie to także okazja, aby oprócz graczy, spotkać inne postacie światowego esportu.

Zaproszenia i kwalifikacje

W finałach obu turniejów weźmie udział osiem drużyn CS:GO. Sześć zostanie zaproszonych bezpośrednio przez organizatorów. Dwie zostaną wyłonione w zamkniętych kwalifikacjach. Do nich zostanie zaproszonych siedem drużyn, a jedna dostanie się z otwartych kwalifikacji. Już wkrótce zostanie ogłoszony harmonogram i zapisy do kwalifikacji do turnieju Games Clash Arena Gliwice.

Organizator

Organizatorem turniejów Games Clash Arena w Gliwicach i Games Clash Masters w Gdyni jest polska agencja esportowo-gamingowa Games Clash by Murator EXPO. Organizator wydarzeń esportowych oraz produkcji telewizyjnych, od 2018 roku zaangażowana w rozwój międzynarodowego esportu w kraju. Games Clash by Murator EXPO jest  grupy ZPR Media, jednej z największych grup medialnych w Polsce.

Miasto Gliwice zaprasza!

facebook-square-svgrepo-com
instagram-svgrepo-com
linkedin-svgrepo-com
twitter-square-svgrepo-com (1)
play-square-svgrepo-com
Przeżyj emocje sportowe i koncertowe, będąc częścią ważnej zmiany dla środowiska.
Niezwykła przestrzeń przeznaczona do organizacji imprez sportowych oraz koncertów.
Arena pełna możliwości. Z nami pomysły zmienisz w rzeczywistość.

4,7

+ 10 199 opinii
Google

Światowy esport w Gliwicach – ogłoszono drugi turniej Games Clash!
Wybierając - akceptuję - wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, pikseli, znaczników i podobnych technologii. Umożliwiają one nam śledzenie Twojej aktywności, dzięki czemu możemy udoskonalać działanie strony. Wykorzystujemy je na potrzeby wykonywania anonimowych statystyk oraz w celach marketingowych.
Polityka prywatności